aytu kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım Yeni Topladığım Sistemde Ekranıma Görüntü Alamıyorum

Anakart: Gigabyte B650M DS3H 6400 MHz İşlemci: AMD Ryzen 5 7600X Ram: Kingston 16GB(2x8) Fury Beast 6000mhz CL36 DDR5 Ram Ekran kartı: Gigabyte 1050 Tİ ve 600w güç kaynağım var bağlantıları doğru yaptığıma eminim ramlerin slotlarını denedim monitör değiştirdim yine de görüntü alamadım...
  2. A

Soru Bios Ayarlarında Bunlar Ne Anlama Geliyor

advanced cpu configuration bölümündeki ayarlar işlemciyi kısıtlayıp ghz düşüşüne sebep falan oluyor diyor bazı kişiler o yüzden biraz aklım karıştı
  3. A

bende gözüken bios ayarlarının çoğuna değinilmiyor bu videoda biraz daha detaylı anlatımı olan ayarların ne işe yaradıklarını anlatan bir video ya da açıklama yok mu
  4. A

hangi ayarı ne yapmam gerekiyor oyunlarda daha iyi performans almak icin yardimci olabilir misiniz tesekkur ederim
  5. A

Soru Ram Overclock Nasıl Yapılır?

bu değişen 5 ayar haricindekiler önemli değil yani doğru mu anladım
  6. A

video için teşekkür ederim bende ki değerler 16-18-18-18-56 olarak gözüküyordu ben bunları deneyerek 15-15-15-15-50 olarak indirdim fakat bu 5 değerden farklı olan bir sürü değer daha var onları değiştirmem bir fark yaratmıyor mu?
  7. A

amacım 3600 mhzye çıkarmaktan ziyade cl16 olan ramimi cl 15 veya cl14 e düşürüp latency kısmını minimum'a indirmek
  8. A

Kullandığım ramlere overclock atmak istiyorum fakat yapamadım işlemcim i5-11400f anakartım msi h510m-a pro ramlerim Pny XLR8 EPIC-X RGB 8 GB DDR4 3200 Mhz CL16 yardım edebilirseniz çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden
Geri