Babapro21 kullanıcısının son içeriği

1. Babapro21

Okul

Arkadaşlar açık öğretim diye bişi kaldırılmış bu MEB kafasina girenne yapı
  2. Babapro21

Le Dirt 5 Hak

Up uo
  3. Babapro21

Le Dirt 5 Hak

Ardaşlar normal Dirt 5 ile Year One Edition arasinda ne farki var? Deger mi? Bu oyunu bölünmüş ekran oldugu için alacağım. Onceden oynamıştık ve guzeldi. Sizce hangisi alayım
  4. Babapro21

Cs Paris 2023 Kapsul/Kasa Act

Tamam eyvallah. Hram para tatli geliyor insana.
  5. Babapro21

Hocam kendi hesabimda açtım cs de dusen kasa fiyati ile 2 tane actim guzel etiket çıktı ak ye yapistirdim. Sonra gaza geldim obur hesabimda Fh5 alip iade ettgim param ile 15-20 tane kapsül actim. Yani kumar olsada untuum o an aklimdan çıktı. Kumara duskun olsam gidekerim Cs Kasa yerine gidip...
  6. Babapro21

.
  7. Babapro21

Selam Arkadaşlarlar, Bugun 20 tane paris 2023 kapsul actim. Varya Csgo ya girince sol altta olan. İste o. Hocalarınm benjm sorum var bu kasa masa kapsul haram mi mi ben oyle diye duydum sabahleyin unuttum. İslerim rast gitmedi kumar midir. Bu harbi pismanim teşekkürler.
  8. Babapro21

Elektrikli Bisiklet Vs Elektrikli Scooter

Hocam iyi guzelde menzili az yav sanki ve kg kac bilmiomki. 19-20 kg ise iyi bisiklet yoksa ağır. Zaten bisikletim var nasil bir yol izleyeyim.
  9. Babapro21

Elektrikli Bisiklet Vs Elektrikli Scooter

Araldaslar simdi biz yssomi s65 elektrikli scooter geldi bize bugun acmadik dha Anem diyor illa elektrikli bisiklet al. Bimden kuba speedlight sipariş ettik hangisi daha ii benim gönlüm scoteer dan ya daha fazla menzili var diye Kuba speedlight kullananlar memnunmusunuz menzili ne kadar...
  10. Babapro21

Yardım Tes M50 Vs Ttec Boost Pro Hangisi Daha İyi?

Selam Arkadaşlar, Tes M50 Ve Ttec Boost Pro ikiside 10-11k fiyat. Simdi ikisi arasinda cok kaldim bunlardan birini kullanan varsa yazabilirmi çalışıp alcam lütfen aldıysanız yardimci olursaniz iyi olur teşekkürler...
  11. Babapro21

Fan Takılmasıyla İlgili

. Bu ikisinden hangi söyle Allah için. Ustekini ankarttta sys fan yazan 3 ince çubuklu yere takacan. Allttaki power a takilan en kolayı ac kasanin yan kapagini isaretledigim yere benzeyen power portuna tak. Şunlara para verme. 1687337391 Milleti yiyorlar
  12. Babapro21

Önemli Duyuru Bomba 5: Forum'a Özel RX 6600 Sistem 8.999 TL 🔥🔥

Herkes sevdiği seyi yapmalı. Hocam peki neden ciktiniz neyini begenmediginiz yonleri nedir. Öylesine souyorum.
Geri