BaFz kullanıcısının son içeriği

1. B

Klavyesiz Bios'a Girilir Mi ?

evet
  2. B

75MBPS modem önerisi

max 40 verebiliyormuş 2.4ghz de 5ghz desteği de yok
  3. B

75MBPS modem önerisi

v3 müş benimki de ayarını nasıl yapıcam
  4. B

75MBPS modem önerisi

hiç bilemiyorum hocam ömürlük olsun
  5. B

75MBPS modem önerisi

aynen vdsl
  6. B

75MBPS modem önerisi

yok ilk paketimden kalan TD W9970 modem var
  7. B

75MBPS modem önerisi

Arkadaşlar modemler hakkında hiç bi bilgim yok. 24 mbps internetten bugün 75e geçtim. Haliyle evdeki modem kablosuz max 35mbps verebiliyor. Bu yüzden modem almaya karar verdim. Beni üzmeyecek, fazla pahalı olmayan modem önerebilirseniz sevinirim. 75mbps wireless versin, menzili uzun olsun kafi
  8. B

Monitörümün Hoparlöründen Ses Gelmiyor!!

DP ile bağlayınca görüntü var ses yok, HDMI ile bağlayınca ikiside var. Düne kadar DP ile bağlıydı ve hem ses hem görüntü geliyordu. Bugün böyle oldu
  9. B

Monitörümün Hoparlöründen Ses Gelmiyor!!

Selam Dostlar, 1 aydır kullandığım monitörümü Display Port ile bağlamıştım kasaya. Bugün bilgisayarı açtım ama ses gelmiyor. HDMI ile bağlayınca sorun ortadan kalkıyor ama DP de gelmiyor. Nasıl çözebilirm
  10. B

Sistemime Hangi Sürücüleri Kurmalıyım?

Merhabalar, Yeni 0 PC topladım. Üstüne Win 11 kurdum. Şimdi esas sorum şu. Driverlerin son sürümünü otomatik Win Update yükler mi? Yoksa benim ayrı ayrı hepsini kurmam mı gerekiyor? Parçalarımın hepsi aşağıda yazıyor. Kurulacak olan driverlerin linkini atabilirseniz sevinirim... Asus Tuf...
  11. B

SSD, RAM ve KASA önerisi

egzoz fanı yok mu
  12. B

SSD, RAM ve KASA önerisi

p500a dahili fan var dimi
  13. B

SSD, RAM ve KASA önerisi

Merhabalar, Tuf 3060ti, Ryzen 5600, Tuf B550 Plus Wifi II, XPG core reactor 750w 80+gold, Asus Tuf VG27AQZ 27" IPS Monitor Bütçe 5k(+1k) Aldıklarım şuanlık bunlar. Geriye sanırsam sadece Kasa SSD ve Ram kaldı. Bunlara uygun 5 10 yıl götürecek parçalar önerirseniz sevinirim.. Bir de 5600 için...
Geri