Bahadır Çeneli kullanıcısının son içeriği

1. Bahadır Çeneli

Soru Powercolor RX 550 Driver

Hocam nvidia da Vsync amd de kanadında ise freesync olarak geçiyor :) özelliği kullanıp kullanmamak size kalmış
  2. Bahadır Çeneli

Soru Bu Sistem 9.599 TL Alınır Mı?

https://www.incehesap.com/hydro-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-49164/ Buda güzel bir sistem hocam
  3. Bahadır Çeneli

Evde Çalışma İçin Bir İş Bulduk Ama?

Aşırı derecede dolandırıcılığa müsait bir durum hocam sakın ha sakın kimlik bilgisi vs göndermeyin size tanıtım amaçlı bilindik bir firma sitesi gönderiyorlar firmamız bu gibilerinden o link bile sahte o derece sıkıntılı bir durum bu yöntem tekrardan hortladı. Kimse size daha sizi görüp...
  4. Bahadır Çeneli

Yayın Esnasında Donma, Drop, Kasma Problemi

Tamam hocam teşekkürler en azından bedavadan yüksek miktarlarda kart alıp hiçbir işe yaramayacak şekilde kenara kaldıracaktım en azından şuanlık almamam gerektiğini anladım
  5. Bahadır Çeneli

Görsel aktarımını ndi ile yapabiliyorum hocam lakin sisteme ağır geliyor sanırım o zaman capture card ın hiçbir espirisi yok yani?
  6. Bahadır Çeneli

Fikir sahibi olan yok sanırım :)
  7. Bahadır Çeneli

Merhaba obs ndi ile çift pc yayın yapmayı denedim fakat kendi sistemim üzerinden yayın yaptığım ayarlar ile bilgisayar kendinden geçiyor sistem de direk droplar oluyor yayını izlemek zaten ne mümkün. 2. Pc evdeki emektar 3. Nesil i7 Hd 7800 amd ekran kartı 8 gb ram vs gibi bir sistem. Acaba...
  8. Bahadır Çeneli

11-12k civarında telefon önerisi alabilirmiyim hocalarım

Telefona ihtiyacım var öncelikle donmadan sorunsuz bir şekilde hızlı çalışacak bir cihaz arıyorum kamera özellikleri ikinci planda hocalarım iş için kullanılacak
  9. Bahadır Çeneli

17k bütçe laptop önerisi

Tercihimizi bu üründen yana kullandık teşekkürler 🙋🏻‍♂️
  10. Bahadır Çeneli

17k bütçe laptop önerisi

Hocalarım bütçeyi zorluyoruz 17K ya bir cihaz önerebilir misiniz? :)
  11. Bahadır Çeneli

17k bütçe laptop önerisi

Eline sağlık hocam gerçekten güzel cihazmış hemen değerlendirmeye alıyorum:)
  12. Bahadır Çeneli

17k bütçe laptop önerisi

Evet hocam oyunda oynar büyük ihtimalle 1669922831 Hocam 14 kya kadar zorlasak peki yinede bişeyler çıkmaz mı 1669922923 https://ty.gl/7xbkic085v Bu nasıl peki hocam
  13. Bahadır Çeneli

17k bütçe laptop önerisi

Kardeşim gibi sayacağım bir insana laptop bakıcazda üniversiteye hazırlanacak kendisi. Babası biraz motive olsun ve işini görsün anlamında bir laptop bakıyoruzda aşşağı yukarı zaten az çok belli zaten nasıl bir sistem geleceği lakin hocalarımdan bazen çok enteresan sistemler çıkıyor buraya...
  14. Bahadır Çeneli

17k bütçe laptop önerisi

Öneri yokmu 13k ya laptop mu kalmadı yoksa :)
  15. Bahadır Çeneli

17k bütçe laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar güzel bir laptop önerirmisiniz herkese şimdiden teşekkürler
Geri