bangpowa kullanıcısının son içeriği

1. B

Öneri 3000Tl Bütçe Wiereless Klavye Öneri ? (Temmuz 2023)

wierlessşartıyokyanibütçeyegöredeklavyeönerebilirsiniz 1689617184 kaydetttimhocamteşekkürederim
  2. B

Öneri 3000Tl Bütçe Wiereless Klavye Öneri ? (Temmuz 2023)

Selamlar, spacem bozuldu yeni klavye önerisi arıyorum.
  3. B

Sanal Masaüstü

yaptım ancak devam ediyor hala
  4. B

Sanal Masaüstü

ctrl + D basınca otomatik olarak yeni bir masaüstü açıyor bugüne kadar olmamıştı ama bugün yaşamaya başladım oyun içinde vs ctrl + D yapınca yeni masaüstüne atıyor nasıl kapatabilirim bunu
  5. B

Klavye öneri 1000tl

fury levelin klavyesi var görünüşü çok seviyorsanız klavyenin yanında 105 tane de yedek tuş geliyor siyah beyaz istediğiniz gibi ayarlıyabiliyorsunuz ayrıyaten çerçevesi var istediğin renge boyuyabilir veya çıkarıp kullanabilirsin çerçeve dışında da rengi beyaz arkadaşım almıştı mod seçeneği...
  6. B

JAHO-PRO RTX 3050 Sistem Alınır mı?

Tamamdır tekrardan çok teşekkür ederim :)
  7. B

https://www.incehesap.com/samsung-980-mz-v8v1t0bw-1tb-nvme-m-2-ssd-disk-fiyati-49057/ bu şekilde 1 TB olan eklesem peki yada hiç eklemeden olduğu gibi de bırakabilirim çok fazla soruyorum bilgim olmadığı için kusura bakmayın bu yüzden
  8. B

ssd yükseltmesi yapayım mı sizce de çağdaş bey o şekilde önermiş siz ne düşünüyorsunuz
  9. B

bu önerdiğiniz sistemi hazır sinerjiden alacaktım bugün ancak stoğu tükenmiş bununla aynı performansta önereceğiniz başka bir sistem mevcut mu
  10. B

çok teşekkür ederim verdiğiniz destek ve bilgiler için şimdi attığınız linkten siparişini geçiyorum :)
  11. B

kasa önerimi siz yapmıştınız hatta sistem için iyi olabileceğini düşündüğünüzden kasamın modeli https://www.sinerji.gen.tr/cooler-master-masterbox-mb511-650w-80-argb-tempered-glass-usb-32-atx-mid-tower-kasa-p-36413 kasa modeli bu ve anladığım kadarıyla 159 mm boşluğu yok
  12. B

Kablosuz Kulaklık Önerisi (18 Ağustos 2022)

. 2000 tl demem rahatlıkla alacağımdandı eğe olumlu birşey söyleyecek olsaydınız bütçemi aşacaktım biraz bu sebeple hem öneri hemde o ürünü sordum :)
  13. B

1500 -2000 tl olabilir
  14. B

Selam Dostlar, LOGİTECH G G733 LİGHTSPEED Kablosuz kulaklık sizce nasıl? Öneri olarak da kulaklık fikri alabilirim :)
Geri