Bastain kullanıcısının son içeriği

1. Bastain

Yardım Bilgisayar Kulaklığın Mikrofonunu Görmüyor.

Hocam şunu hiç fark etmemişim, yarın bir de çevirici alıp deneyeyim o zaman. Dikkatiniz için gerçekten çok teşekkür ederim :) Evet hocam aktif, onu bayağı bi denedim zaten
  2. Bastain

Yardım Bilgisayar Kulaklığın Mikrofonunu Görmüyor.

Merhaba, Win11 bilgisayarımda hem kulaklık hem de mikrofon çıkışı mevcut. Logitech H151 model kendinden kulaklıklı headset kulaklık aldım. Kulaklığın tek jak çıkışı mevcut. Kulaklık tarafına taktığımda sorunsuz bir şekilde ses geliyor fakat mikrofonu PC algılamıyor. Mikrofon çıkışına taktığımda...
  3. Bastain

Asus Tuf Monitör Sorunsalı

Hadi hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde keyifli oyunların olsun :)
  4. Bastain

Asus Tuf Monitör Sorunsalı

Asus Tuf 2K 27" 165Hz 1MS Curved olan modelini kullanıyorum hiç bir problemini görmedim ben de gerçekten. Her markanın illa ki bi ürünü arıza yapabiliyor. Genel olarak bence markayı kötülememek gerek. Bir sorun yaşanırsa genelde servisi de destek oluyor zaten.
  5. Bastain

15.000-17.000 TL Ryzen 5 7600 Ekran Kartı Önerisi

Eğer ileride 2K monitör ya da 2K oyun oynamak gibi bir hedefin varsa kesinlikle 4070 Super. Yoksa yeni nesil olsun diyorsan kesinlikle 4060Ti, eski nesil de olur diyorsan 3060-3070 de uygundur.
  6. Bastain

Öneri Mouse Önerisi

Önerileriniz için çok teşekkürler. Geç cevap vermemin sebebi yakından inceleme fırsatı buldum bunlar ve bir kaç tanesini. Fakat bana çok fazla uygun olmadığını fark ettim. Yine de önerileriniz için teşekkür ederim.
  7. Bastain

Öneri Mouse Önerisi

Öneriniz için çok teşekkür ederim bi inceleyeceğim. Önerilerinizi merak ettim açıkcası :) Mouse için max 3,5K gibi bir bütçe ayırdım şu an için.
  8. Bastain

Öneri Mouse Önerisi

Öneri için teşekkürler. Dışı vs mühim değil her türlü öneriye açığım. Sebebi nedir peki ?
  9. Bastain

Öneri Mouse Önerisi

Merhaba Arkadaşlar, İki mouse arasında kaldım. Steelseries Rival 5 ve Aerox 5. Rival 5 nispeten eski kaldığı, kalın kablosu ve ağırlığı nedeniyle emin olamıyorum. Aerox 5'de ise çok fazla sorun yaşayan duydum. Yeni olması, örgü kablo, hafiflik ve estetik RGB sebebiyle dikkatimi çekiyor...
  10. Bastain

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisinde Bulunur Musunuz?

Hadi hayırlı uğurlu olsun, darısı başımıza diyelim :) Yorumlarını bekliyorum
  11. Bastain

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisinde Bulunur Musunuz?

Game Power Throne Son zamanlarda Game Power Throne modelini gözüme kestirdim. Hem çok rahat görünüyor hem de sırtını kavrayan bi yapıya sahip ve bana kalırsa bu verilerle birlikte fiyatı da oldukça uygun görünüyor. Henüz kullanmadım ama bence buna da bir göz at derim.
  12. Bastain

Ubisoft Servislerine Erişim Sorunu

Merhaba Arkadaşlar, Steam üzerinden orijinal Assassin's Creed Origins aldım. Zaten halihazırda eskiden kalma Uplay üyeliğim mevcuttu. Uplay'e giriş yapmaya çalıştığımda önce normal bir şekilde patchleri kontrol edip kimlik bilgileri ekranı geliyor. Hesap bilgilerimle giriş yaptıktan sonra bir...
Geri