Batuhan AKÇA kullanıcısının son içeriği

1. Batuhan AKÇA

Fırsat - Steelseries Kulaklık

Amazonda gördüm bugün direk aldım ben fiyatı ucuz gibi geldi normalde 6.500 TL göruyordum günlerdir. Bakabilirsiniz arayan arkadaşlar varsa kaçırmasın bence...
  2. Batuhan AKÇA

Arctis Nova 7 Wireless-Razer Blackshark V2 Pro?

konuyu hortlatıyorum memnun musunuz :)
  3. Batuhan AKÇA

Öneri Kulaklık Önerisi

https://www.itopya.com/steelseries-arctis-pro-kablosuz-siyah-oyuncu-kulakligi cloud 3 6.5k vermektense pro alsan daha iyi gibi
  4. Batuhan AKÇA

10 K - Kablosuz Kulaklık Kullanıcı Deneyimleri

knk peki daha kötü olmaz mı bu +7lerle fark yokmu arasında ? SteelSeries Arctis 5 2019 senin dedigin bu oluyor degil mi
  5. Batuhan AKÇA

10 K - Kablosuz Kulaklık Kullanıcı Deneyimleri

Oyun için : Steelseries Arctis Nova Pro Steelseries Arctis Nova 7 SteelSeries Arctis 7+ White Logitech g733 Razer v2 Pro 2023 Sony WH-1000XM4 Oyun ve Film izlemek için 10 k bütyçeyle bir kulaklık almam lazım günlerdir araştırıyorum ve her kulaklıkta bir sorun çıkıyor.Razer de kronik ve kulak...
  6. Batuhan AKÇA

Depolama C: Ve D: Sürücüleri

birşey kurucam zaman C ye yönlendiriyor direk C bölümünü biraz genişletsem çok güzel olucak bu ara 1TB hocam evet en azından 500 500 ikiye bölsem
  7. Batuhan AKÇA

Depolama C: Ve D: Sürücüleri

Depolama alanını format atmadan tekrardan düzenleyebiliyor muyum ?
  8. Batuhan AKÇA

Tamer Yeşildağ Neden Video Atmıyor

o kim kanka Tamer Karadaglı mı dicektin ?
  9. Batuhan AKÇA

Kablosuz Kulaklık

acelem yoktu hocam şuan zaten blackshark v2x usb vardı onu 1.750 tl ye sattım yarın kargoluycam birisine üstüne para ekleyip alıcam :)
  10. Batuhan AKÇA

Kulaklık Konusu

peki kıyaslamaya G735 ide alamaz mıyız onu hiç kimse öner miyor , Yayıncıda görmüştüm rengi vs kulaklıgın 360 derece dönmesi hoşuma gitmişti
  11. Batuhan AKÇA

Kablosuz Kulaklık

peki hangisi v2 pro mu yoksa clouds mu daha kaliteli
  12. Batuhan AKÇA

Kulaklık Konusu

Bilgisayarda kullanıcam daha çok tabi 12 saat takcamı düşünürsek hangisi daha kullanışlı olur sizce daha önce hiç kullanmadım airpods da şuan oyuncu kulaklıgım var onu biliyorum deneyimledim 1713711493 bu arada Clouds daha mı iyi oluyor Razer v2 2023 den ?
  13. Batuhan AKÇA

Kulaklık Konusu

Kablosuz kulaklıkla ilgili bir şey danışıcamda.Razer pro 2023 almak mı mantıklı yoksa Air pods almak mı ? kafaya takılan kulaklıklar bir süre sonra sıkıcı olabiliyor acaba air pods tarzı kulak içi bir şey alsam nasıl olur ondada mikrofon vs var zaten.Şuan kullandıgım Razer blackshark v2x USB...
  14. Batuhan AKÇA

Kablosuz Kulaklık

Merhabalar kablosuz kulaklık bakıyorum.Şuan kullandıgım razer blachshark v2x modeli ama artık kablosuze geçmek istiyorum.Aklımda logitech Auro G735 ve Razer v2 2023 idi sanırım kablosuz modeli. Bana tavsiye edebilceginiz kulaklık varmıdır araştırayım bende fiyat olarak 3-10 bin aralıgında...
  15. Batuhan AKÇA

Sistemi Mi Kaça Satmalıyım ?

Cougar mx660 var psuda onun yanında gelmişti ismini unuttum
Geri