BatuhanTaha kullanıcısının son içeriği

1. B

Dolandırıcılık !

Tamamdır hocam çok sağolun isterseniz konuyu kapatmayın sıfırladıktan sonra yazayım kapatırsınız
  2. B

Dolandırıcılık !

Tamamdır hocam telefon formatı dışında değiştirmem gereken birşey var mıdır 1690064752 Kusra bakmayın geri dönüşü olmayan birşey yapıyorum maalesef bu durumda olmak istemezdim
  3. B

Dolandırıcılık !

Hocam işlemler herhangi bir masaüstü veya dizüstü cihazdan gerçekleşmedi bütün bunlar yaşanırken telefon kullanıyordum yinede yapsam sorun çözülür mü eğer cevabınz evetse hemen yapmaya hazırım
  4. B

Dolandırıcılık !

Haklısınız hocam linkin sahte olduğunu ve suçun bende olduğunu kabul ediyorum şuan tek isteğim daha hiçbir sorun oluşmadan bir yer varsa bu izinleri kapatmak 1690064363 Şuan yapabileceğim en kolay yöntem maili devre dışı bırakmak veya maildeki kayıtlı kartları silmek mi
  5. B

Dolandırıcılık !

Hocam şimdi instagramda gezerken bir ilan gördüm rtx 3050 + i5 11300h dı galiba hatırlamıyoeum bi sisteme denk geldim sahibinden ilanı vardı ama orjinal site değildi bende ucuzdan alırım diye linke tıkladım (s-habinden.com) sonra whatsappdan mwsaj göndere bastım adamla konuştuk işte sonra 2...
  6. B

Dolandırıcılık !

Hocam mesela online oyun değilde mesela s-habinden.com gibi dolandırıcı siteler için dedim dün az kalsın dolandırılıyordum :D bu yüzden biraz tedirgin oldum sonuçta 3-4 tane kayıtlı kart var chromede kayıtlı hepsiburada için falan olsun...
  7. B

Dolandırıcılık !

Herkese merhabalar sizlere özellikle bilgili olan kişilere bir sorum olacak internette bir siteye hiçbir bilgi vermeden dolandırılmak mümkün mü mesela x sitesine girdiğiniz anda kart bilgileriniz direk gidiyor mu yoksa sizin bir şey yapmanız gerekiyor mu eğer bilgi vermeden çalınmıyorsa...
  8. B

Öneri 120.000 TL Sistem Toplama

Tabiki önerilere açığım
  9. B

Öneri 120.000 TL Sistem Toplama

Sistem Yayın ve render için kullanılacak sistem içerisinde her şeyin olmasına özen gösterirsek harika olur (kulaklık klavye mouse mouse pad vs)
  10. B

Öneri 1600-2100Tl Fp Kulaklık Önerisi (Nisan 2023)

Selamlar son günlerde kulaklığımın mikrofonu çalışmamaya başladı + biraz eskidi ve yeni bir kulaklık almak istiyorum bütcem 1600-2100 arası en uygun önerileri bekliyorum ayrıca @OceanLaB yakın zamanda bir sürpriz ile karşılaşabilirsek biraz daha beklemekte fayda var
  11. B

windows 11 iso hata

selamlar birkaç gün önce bilgisayarıma windows 11 pro iso yükledim fakat yakın zamanda arkadaşlarımdan aldığım bilgilere göre windows 11 geçmemeye karar verdim fakat isoyu silemiyorum gereksiz hafıza kaybını önlemek için şuan ne yapmam gerek lütfen yardım edin
  12. B

Windows 11 kurulmuyor

Selamlar Windows 10 sistemime windows 11 kurdum fakat %46 da donup kaldı neredeyse 30 dakika bekledim ve hiçbir hareket olmadı ne yapmam gerek şimdiden teşekkürler HDD : Seagate ST500DM002-1BD142 ATA Device (SATA )
  13. B

Minecraft büyü kullanımı ?

teşekkürler :]
  14. B

Cevap Var Mı Hocam ?
  15. B

basılabilen tüm büyüleri en doğru biçimde kullanmak
Geri