batuhantahaa kullanıcısının son içeriği

1. B

Çözüldü Steam Hata Gali̇ba

tamamdır hocam teşekkürler konuyu kapatabilirsiniz
  2. B

e postamı değişsem yerter mi bunun için ve çince yazılar gelip iptal oması normal mi hocam a1 türkçem var kusra bakmayın
  3. B

selamlar birkaç gün önce yine aynı konu ile açmıştım ama merak etttiğim için soruyorum ben tekrar indirimden ark adında bir oynu satın aldım yüklemesem bile kütüphanemde kalır kafası ile fakat oyun iade edilmiş ben hiçbir şey yapmadım sadece oyunu satın aldım kütüphaneye eklendi fakat bugün e...
  4. B

Çözüldü Gta V Oynayamıyorum

teşekkürler konuyu kapatabilirsiniz umarım en kısa sürede dönerler iyi çalışmalar hocam
  5. B

dediğiniz gtibi yaptım sorunumu faturasını atarakda belirttim ama fatura olarak doğru şeyi attığıma emin değiim fatura bu mu ? gmailden aldım bunu
  6. B

hocam biraz saçma bir soru gibi gelebilir ama destek yeri nerede veya googleden mi giriyoruz pek hakıim değilim
  7. B

Selamllar ben birkaç hafta önce steamda indirimdeyken gta v almıştım ve oynamıştımda (gta v ve 2 veya 3 dlc) ve oyun rockstar hesavıma flnda bağlı fakat bugün oyuna giremiyorum rockstar gamesden play on steam bildirimini alıyorum steamdada satın al yazıyor ne yapmalıyım oyunun faturası falan...
  8. B

400TL mouse önerisi

teşekkürleer
  9. B

400TL mouse önerisi

teşekkürler bunun dışında mousepad öneriside alabilir miyim 100-150tl civarı
  10. B

400TL mouse önerisi

kusra bakmazsan birşey sormak istiyorum çağdaş hocam 398 tlye satılan siteyi daha önce kullandınız mı veya kullananlara tanık oldunuz mu eğer sitedede sıkıntı yoksa çok geç olmadan satın almak istiyorum ve bunun yanındada ortalama 100 tl civarında bütçeyi çok aşmayacak ve mouseyi tam...
  11. B

400TL mouse önerisi

400 tllik bir bütçem var ve bir mouse almak istiyorum düzgün kalitali youn oynarken kullanabileceğim bir fare almak istiyorum şimdiden teşekkürler...
  12. B

redmi note 8

telefonuma kilit ekranı şifrsi koydum fakat içinde I harfi var vge telefonu açmaya çalıştığımda ingilizce klavye çıkıyor yani ı yok bu yüzden cihazı kullanamıyorum çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi şimdiden teşekkürler 1672506109 kimseden mi cevap yok... :(
Geri