Bayterek kullanıcısının son içeriği

1. Bayterek

Dc Yayın Acınca PC Kasıyoor

hocam fpsim düşük değil dc kasıyor ve web tarayıcım kasıyor 1713267609 ekstradan dc yayınım kasıyor böle değilde
  2. Bayterek

Dc Yayın Acınca PC Kasıyoor

önceden böle yapmazdı fpsim vs düşmüyor ancak yayını acınca alt tab atmakta zorlanıyorum dcden yazmakta veya tarayıcımdan bişiler aratmakta zorlanıyorum ama oyunda fpsim düşmüyor bunun nedeni nedir ?
  3. Bayterek

Windows Bilgisayarı Yüklemenin Sonraki Aşamasında Önyüklenecek Şekilde Hazırlayamadı

rufustan yazdırırken secenekler nasılolmalı ?
  4. Bayterek

Windows Bilgisayarı Yüklemenin Sonraki Aşamasında Önyüklenecek Şekilde Hazırlayamadı

5. Bayterek

format atıcaktım ama bu sorunu verip duruyor nasıl düzeltebilirim
  6. Bayterek

3060 Ekran Kartı Termal Bakım

3 yıl oldu alalı ve ilk kez termal macununu değiltiricem termal padini değiştirmeye gerek varmı ?
  7. Bayterek

Sora 4 K Wireles

bu mousue almak istiyorum el ölcüm 16 cm genelde mousları palm oolarak kullanıyorum cok sıkıntı cıkarırmı tutuş olarak ?
  8. Bayterek

Mouse Almayı Düşünüyorum

peki yeni modeller cıkıcakmı ? 1709719239 almak mantıklımı ?
  9. Bayterek

Mouse Almayı Düşünüyorum

el ölçümü nasıl oluyor elime uygun olup olmayacağını nasıl anlarım razer deadhader v3 pro almayı düşünüyorum iyi forumlar dilerim
  10. Bayterek

Ekran Kartımın Termal Macunun Ve Termal Padini Yenileteceğim

alacağım termal pad ve temral macun yetermi sizce ekran kartım evga rtx 3060 xc 12gb 1707060066 macun bu 1707060092 1707060580 alalı 3 yıl oldu ve bu yıl termal macunun yenileteceğim ancak termal padını değiştirmeye gerek varmıdır bazı yerlerde orjinalinin verdiği performnsı veremiyomuş...
  11. Bayterek

Van 90003 Hatası Valorant

sanırsam biosla ilgili problem var asus tuf 570x plus wifi anakart kullanıyorum bu anakartta nasıl halledebilirim bu hatayı
Geri