behnankmscu kullanıcısının son içeriği

1. B

Modem Anteni Alırsam Ethernet Kablosundan Aldığım Performansa Etki Eder Mi

Hayır, biri kablolu biri kablosuz bağlantı. Hız düşer mi sorusunun cevabı ise kullanıma bağlı olarak etkileyebilir aynı anda kullanılınca.
  2. B

Kulak Içi Kulaklık Önerisi Max 300 TL

50 liraya aldığım kulaklık 300 olmuş vay anasını. Yapar bu arada, jak yeri dik olduğu için kullanıma dikkat et yoksa cepte eğilirsen bozulabilir, bende öyle olmuştu çünkü.
  3. B

Gece 2'De PC Otomatik Yeniden Başlıyor!

Hatırlatma.
  4. B

Gece 2'De PC Otomatik Yeniden Başlıyor!

Merhaba, her gece saat 02.00'da pc otomatik olarak yeniden başlamaktadır. Sistemde herhangi bir hata kodu görülmemektedir. Bunu kapatmanın bir yolu var mı? Windows güncellemelerde şöyle bir hata mevcut.
  5. B

Öneri Kasa Önerisi

https://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/dark-guardian-pro-4x12cm-fixed-rgb-led-fanli-full-cam-yan-ve-mesh-on-panel-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchgrpro.html kendim de kullanıyorum. tavsiye ederim.
  6. B

2Tb HDD Önerisi

https://www.akakce.com/harddisk/en-ucuz-wd-3-5-2tb-7200rpm-sata3-256mb-blue-wd20ezbx-fiyati,1149984689.html
  7. B

Soru PC Yi Calistirmama Ragmen Ekrana Görüntü Gelmiyor Arasira Bios A Girebiliom Ama Nedense Be Yapmaliyim?

güç kablolarını tam anlamıyla oturttun mu? bazen temassızlık yapabilirler. bundan emin ol önce tekrar dene.
  8. B

İşlemcime Ve Sıvı Soğutma Termal Macun Yaptım Ve Çalıştırınca Kapandı

dostum ekran kartına güç veren kabloyu çıkarıp üfleyip tekrar deneyebilirsin. kasan oldukça fazla tozlanmış, güç kabloların içine de kaçmış olabilir. ekran kartı fanından kaynaklı da ses geliyor olabilir. dönmesinde bir şeye çarpma ihtimali var mı?
  9. B

PC Kasma Hissi

bu dengesizlikten kaynaklı drop yiyorsun, 8+8 de daha rahat oynarsın. ramlerde tekli sayılar yerine çiftli sayılar tercih edilmeli, 4+4+4+4 bile daha performansı olur misal. ya 8 lik ekle ya da çıkar. şahsi fikrim bir 8 alana daha kadar 8+8 kullanman.
  10. B

Netflix Tv De Çalışmıyor

Dediğimden kaynaklı olabilir. sıfırlamayı da dene istersen.
  11. B

PC Kasma Hissi

Anlık drop yiyor olabilirsin. 24 gb ram derken kaçar adet kaç gb? Büyük ihtimal ondan kaynaklı. 4 lü slota 3 tanem i taktın?
  12. B

Netflix Tv De Çalışmıyor

Android olmasına rağmen Netflix orijinal sürümü vermiyor çoğu markaya. Axen markasında da durum bu şekilde olduğundan olabilir. Televizyonu da sıfırlayıp tekrar deneyebilirsin.
  13. B

İşlemcime Ve Sıvı Soğutma Termal Macun Yaptım Ve Çalıştırınca Kapandı

Kabloyu takmış olmasına rağmen bazen temassızlık yapabilir. Takıp çıkarmak en mantıklısı. Dediği gibi statik elektrikten olduğunu zannetmiyorum. Hayır ilerde de bir sıkıntı yapmaz eğer düzgünce tekrar sistemi topladıysa. İnternetten video izleyerek bu işlemi kendin de yapabilirsin bu arada, her...
  14. B

Öneri Egzoz Fanım Yetersiz

Bun ön orta ve egzoz olarak kullanmaktayım. Hız ayarı falan da yapılıyor. https://www.teknobiyotik.com/akasa-viper-12cm-s-flow-yuksek-performansli-sessiz-fan.html
Geri