Arthemis. kullanıcısının son içeriği

1. Arthemis.

Aptal Hırsız Vakası

Biliyorum o durumları düşündüm başımı yakmak istemediğim için sadece korkutma amaçlı yaptım sonra zaten sakinleşmeye başladı ortam.
  2. Arthemis.

Aptal Hırsız Vakası

Merhaba dostlar, Dün akşam 12 civarı yatmaya hazırlanıyordum çok ses yapmadan yatayım artık dedim, apartmana iki tane çingene modelinden yüzleri kapalı kadın ve bir çocuk gelmiş. Akabinde bütün ses çıkmayan kapıları zorladıklarını tahmin ediyorum ortam zaten baya sessiz ve kapalı olan kadın...
  3. Arthemis.

Hikayeli Oyun Tavsiyesi

Mafia II deneyebilirsin veya cod mw serileri.
  4. Arthemis.

Counter-Strike 2 Trailer Toplan !

Sıradan fazla detay aramayan ben sadece rank kasayım eğlenceli olsun gerisi umrumda olmaz diyen kişilere göre oyun güzel olmuş, grafik & mekanik açısından sanki vuruşları biraz düzeltmişler hoşuma gitti açıkçası. Umarım hile sorunu olmaz keyifle sıkılana kadar oynarız.
  5. Arthemis.

Windows 11 E Geçmek Mantıklımı?

Hataları eskisi kadar yok geçilebilir gibi.
  6. Arthemis.

Yeni Dolandırıcılık Yöntemi ?

Çok saygılı çok efendi insanlar kendileri, sadece birazcık dalga geçtiğimizde insanlık haliyle gergin bir şekilde küfür edebiliyorlar. akagsjdbs
  7. Arthemis.

Yeni Dolandırıcılık Yöntemi ?

Var maalesef bana da ısrarla yok şurayı kazandınız burayı kazandınız diye mesaj geliyor, veya arama yapıyorlar ben de eğleniyorum adamlarla. Adres istiyorlar oturduğum yerdeki karakolun ismini veriyorum savcılıkta görüşürüz canım diyorum, herif saniyesinde kapatıyor. :LOL:
  8. Arthemis.

Arkadaslar Kafayi Yemek Uzereyim Lutfen Yardım

Temiz tekrar bir format atıp akabinde driver programı ile deneyin her yolu denemişsiniz zaten.
  9. Arthemis.

Hangi Işletim Sistemini Kullanmalıyım Lenovo G580

Güzel hocam ama bir süre sonra yavaşlama olabilir arada bir ram temizleme yapın sorunsuz kullanırsınız. Memreduct uygulamasını öneriyorum gayet ferah ve ayarlanıyor bilginize.
  10. Arthemis.

Tarayıcı Önerisi

Brave deneyebilirsiniz lakin chrome'den farkı yok gibi.
  11. Arthemis.

Seçimler Sonrası Dolar Düşücekmi?

Yavaş yavaş bile olsa önce cihazını topla dostum sonra direksiyon seti v.s alırsın seçimden sonra pek düzeleceğini sanmıyorum. Boşuna bekleme sonra zamlı şekilde alıp üzülmeyesin.
  12. Arthemis.

Duygusuz Nasıl Olunur?

Yerine göre davranman gerekiyor kız üzdü v.s diye boşu boşuna kendini zorlama duygusuz olman için daha kötü olursun. Sonuçta herkes aynı değil kimisi daha duygusal olur kimisi ölse umrunda olmaz, bu tür şeylerle sadece aklında değer verdiğin kişiyi umursamamaya çalışırsın bir süre zorlanırsın...
  13. Arthemis.

Hangi Işletim Sistemini Kullanmalıyım Lenovo G580

SSD için durum yoksa hocam win10 lite hazırlayabilirsiniz çok basit yöntemleri var gereksiz şeyleri iso dosyasında devre dışı seçeneği oluyor program yardımıyla editleyip kurulum yapılabilir. Yok ben üşenirim editlemeye derseniz hafif sürümleri deneyebilirsiniz. Win8'de bir süre sonra baya...
  14. Arthemis.

Bunlar Nedir

Virüs değil bunlar kurulum sonrası geliyor farklı isimli olanları var cihazımda.
  15. Arthemis.

Küçükken Oynadığınız Oyunlar

Gazete kuponu biriktirip aldığım nadir dandik oyunlardan birisiydi. Elbet siz de yapmışsınızdır o dönemler şahsen baya güzel geliyordu, kupon biriktirip böyle şeyler almak. Veya korsan oyunların olduğunu bildiğimiz halde mini atari dükkanı tarzında mekanlarda gezmenin tadı bir başkaydı, o...
Geri