BekirErenKeskin kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Ryzen Master R5 5600 Sıcaklık Ve Diğer Değerleri Göremiyorum !

PBO Açtıktan Sonra Böyle Oldu Ne Olduğunu Anlamadım res falanda attım anlamadım yardımcı olursanız sevinirim
  2. B

Soru Bu Fanı Nasıl Bulabilirim ?

ofya bende o kasayı yeni aldım bugün geldi de çok iyi ya çok hoşuma gitti daha yeni montaj ettim ama sadece öndekiler ARGB
  3. B

Soru Bu Fanı Nasıl Bulabilirim ?

kanka buldun mu fanlardan
  4. B

Thermaltake S200 Tg'e Asus Dual Rx6750Xt Sığar Mı?

THERMALTAKE S200 TG bu kasayı alıcamda elimde Rx6750 xt Asus dual var 295mm ekran kartı sizce sığar mı?
  5. B

Soru Gamepower Raijin Alınırmı?

valla yalan yok öneririm ben çok memnunum
  6. B

Soru Gamepower Raijin Alınırmı?

valla bende var kanka fıstık gibi kulaklık 6 aydır kullanıyorum ne bir şikayetim var ne bir sorunum basslar fiyatına göre on numara sesde güzel ben mesela yüzde 70 de kullanıyorum o bile yüksek geliyor
  7. B

Yeni Aldığım PC'den ZZZZ Diye Ses Geliyor?

skygate aldımda ondan geliyor abi işte ama sadece ekran kartının fanları çalışınca geliyor ses mesela şuan çalışmıyor fan sesde gelmiyor ama ses gelirken kulaklık takılı olduğu zaman gelmiyor ses az yani
  8. B

Yeni Aldığım PC'den ZZZZ Diye Ses Geliyor?

Selamlar arkadaşlar, yeni gelen pcimi test ediyordum biraz derecesi yükseldi RX 6750 XT fanlarını çalıştırdı çalıştırdıktan sonra zzzzz diye ses gelmeye başladı sizce endişelenmeli miyim?
  9. B

Çözüldü Skygate İçin Soğutma

O zaman onu alırım teşekkür ederim:)
  10. B

PC hocası skygate Teşekkürler incehesap

Bende yazdım banada göndereceklermiş
  11. B

Çözüldü Skygate İçin Soğutma

Fan önerisi istiyorum kasa cougar gemini-s iron-g 600w bütçe 300-400 e iki tane almak istiyorum
Geri