Benjl kullanıcısının son içeriği

1. Benjl

Soru Sizce Sıvı Veya Hava Soğutma Almalımıyım ?

Öncelikle merhaba. Ben 2 gün önce bilgisayar aldım ve çoğu bütcemi buna harcadım. çok bütcem yok en fazla 1 k verebilirim. sizce almalımıyım yoksa beklemelimiyim. alacaksam öneriniz var mı veya kaç ay almadan kullanmamı tafsiye edersiniz. o zamana kadar belki çok büyük oyun oynamam. Sistem bu ...
  2. Benjl

Soru Sizce Bu Monitör Alınmalı Mı ?

Teşekkürler. Umarım sizinde istediğiniz bir şey olur :.))
  3. Benjl

Söylediğiniz monitörü araştırıp aldım. Umarım beğenirim. Tekrardan teşekkür ederim.
  4. Benjl

Hangi Monitör Daha Karlı Özellik Bakımından

https://www.itopya.com/gigabyte-238-g24f-2-165hz-180hz-oc-1ms-2xhdmi-dp-3xusb-ss-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monito_u20017 bu iyimidir sizce
  5. Benjl

Soru Sizce Bu Sistem İyi Midir? Nasıl Bir Sistem Almalıyım?

Taksitle sistem alacağımdan dolayı 27k ı geçmesini istemiyorum ama gaming gene girince bu sistemi gördüm sizce iyimidir değer mi 1tb hdd e ekleyeceğim. Başka önerebileceğiniz sistem varsa bekliyorum. Bu hafta içerisinde zamlar gelmeden almak istiyorum...
  6. Benjl

aaa buda olabilir iyice bakayım o zaman teşekkürler
  7. Benjl

Sizce 27" VG277Q1A 165Hz 1ms monitör iyimidir 5k bir fiyat gördüm almak istiyorum sizce almalımıyım? ASUS TUF GAMING 27" VG277Q1A 165Hz 1ms HDMI DP Freesync Premium ELMB VA FHD Gaming Monitör | ITOPYA linkide burada
  8. Benjl

17.000-20.000 TL 20K Sistem Önerisi

Onu bekliyim o zaman teşekkürler
  9. Benjl

17.000-20.000 TL 20K Sistem Önerisi

bu ay içinde gelir mi ?
  10. Benjl

26.000-30.000 TL 28 29K PC Hazır Sistem Tafsiye

Öncelikle Merhabalar. İyi bir bilgisayar istiyorum. İlk defa masaüstü bir bilgisayarım olacak o yüzden ricamdır güzel bir tafsiye veriniz :.). çok şey olmadığı sürece 30k olabilir. Şimdiden teşekkürler.
  11. Benjl

Fiyat Performans Klavye Öneri

Belirli bir bütcem yok aslında 950u geçmesin yeter
  12. Benjl

Fiyat Performans Klavye Öneri

Öncelikle merhabalar dilerim. Bu yıl fiyatlar arttı ve klavye fiyatları zaten tavan yaptı o yüzden ben fiyat performans mekanik klavye arıyorum öneriniz var mı acaba?
Geri