berkay tekiner kullanıcısının son içeriği

1. berkay tekiner

Hoparlör PC Ye Nasıl Bağlanır ?

Oraya rca kablosu takmam gerekmiyor mu yoksa normal bı elektirikçiden kablo mu aliyim bu arada çok sagol he bide son bişey soriyim linkteki amplifikiatör yeterlimi eğer yeterli ise ona 12v 2 amper bı adaptör yeter mi
  2. berkay tekiner

Çok sağol ama demişsin ya kırmızı alana hoparlörü bagliyosun diye hoparlorde hiçbir kablo yok onu nasıl halledebiliriz
  3. berkay tekiner

1702567314 RCA kablom var ama anfi ile hoparlör arası bağlantı şemasını ve gerekli kabloları bilmiyorum yardımcı olurmusun @Kürşat Kütükçü
  4. berkay tekiner

Bende sadece bu var tek çalışmazmı trafo falan la
  5. berkay tekiner

Ne tarz bı anfi almam lazım bana uygun fiyatlı bı angi linki atarsan sevinirim
  6. berkay tekiner

Soru Rampage Rms-G8 Alınır Mı?

Uzun süredir hoparlör arıyorum pc bu fiyat ortalamasında rampage nin bu hoparlörü var toplam 25w sizce alınır mı ? Sizin bildiğiniz kaliteli yüksek wat li bilgisayar için ses sistemi varmı ?
  7. berkay tekiner

bu şekilde hocam
  8. berkay tekiner

hoparlörler hakkında hiç bişey bilmiyorum hocam biraz daha açık anlatır mısınız monitör falan anlamadım
  9. berkay tekiner

hocalarım bende westa marka 32 wat lık bi hoparlör var bunu bilgisayarıma bağlayabilirmiyim ? baglamayı denediğim zaman aşırı azda olsa ses geliyo ama sanırım wolt düşük olduğundan güç yetmiyo bunun için ne yapmalıyım ?
  10. berkay tekiner

Ekran Kartımdan Ses Geliyor

Ekran kartım 3 fanlı 3060 ve orta fandan sanki sinek vızıldama sesi geliyor ve sadece fps oyunlarında oluyor sebebini bilen cevaplarsa sevinirim
  11. berkay tekiner

Ekran Kartım Için Yardıma Ihtiyacım Var

Ekran kartım 3 fanlı ve orta fanda fps oyunlarından ses geliyo sadece fps oyunlarında geliyo ama çozumu nedir veya sorunu nasıl anlarım
  12. berkay tekiner

Pcmi Satmak İstiyorum Ne Kadar Güncel

Kanka ekran nası 6 7 k olsun ben o fiyata curved alırım ayrı yetten kasa monitör toplasan max ediceği 8 9 k 2. El sonucta sifir hesaplamıyoruz
  13. berkay tekiner

Fps Oyunlarında Işlemci Fanım Ses Cıkartıyor

1689869531 Yok hocam işlemci fanı fan geliyor kulağımla duyuyorum ;)
Geri