bilalenes.gul kullanıcısının son içeriği

1. bilalenes.gul

Öneri Hyprex Cloud 3 - 2300Tl'ye Alınır Mı?

Merhabalar, HyperX Cloud III kablolu oyun kulaklığını indirimdeyken almayı düşünüyorum. Amazon hediye çekimle 2.300TL gibi bir fiyata geliyor. Bu fiyat ve özelliklerine oyunlarda ses kasmak vs. için tavsiye eder misiniz, alınır mı ? Teşekkürler, iyi günler...
  2. bilalenes.gul

Öneri Gaming Klavye Tavsiyesi Yardım

Hocam attığınız ürünlerden Akko 5075B ve Ajazz ak820pro ilgimi çekti. İkisi arasında kaldım gibi. Ajazz ve Akko klavyeler forumda çok önerilenler arasında. Aliexpress kullanmadım daha önce ama orda da indirimler gayet güzel. @Sahuraka Ajazz ak 820pro içinde fiyatı makul ve ekran gibi...
  3. bilalenes.gul

İyi akşamlar Hocam söylediğiniz ürünler yurtdışından temin ediliyor anladığım kadarıyla hangi siteden alınmalı amazondan mı? TÜRKÇE klavye yok mu alınabilir mesela başka önerileriniz olursa ne olur...
  4. bilalenes.gul

Öneri 2K Monitör Önerisi - 4070Ti Super Sistem Topladım.

Amazondan Asus Tuf wQHD-260hz monitörü aldım hocam şuan gayet hoş duruyor tavsiyeleriniz için teşekkürler.
  5. bilalenes.gul

Merhabalar, Sistem topladım ve düzgün klavyem yok. Fps ve normal oyunlar oynuyorum açıkçası, klavye hakkında çok bilgim yok. Oyun odaklı uzun süre sorunsuz kullanabileceğim bir klavye önerebilir misiniz? Boyut olarak tam boy yada tkl tercih edebilirim. Sessiz switchler daha hoşuma gidiyor...
  6. bilalenes.gul

Yok hocam 1080p düşünmüyorum bu sisteme yazık olur sizin görüşünüz nedir dell mi ben yük hz düşünüyordum da
  7. bilalenes.gul

Hocam fps oyunları çok oynuyorum öyle düşünmüştüm ama vatan pc de taksit yapıyor diye o asusa baktım
  8. bilalenes.gul

Yüksek hz olması daha iyi olmaz mı hocam
  9. bilalenes.gul

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-tuf-gaming-vg27aqml1a-1ms-260hz-2k-ips-gaming-monitor.html#yorumlar Bu monitör nasıldır hocam yükseklik ayarıda var anladığım kadarıyla?
  10. bilalenes.gul

Bilmiyorum hocam teşekkürler 27' almayı düşünüyordum yeterli geliyor diye
  11. bilalenes.gul

Anladım hocam peki yüksek hz olarak tercih msi mi asus mu olurdu? :)
  12. bilalenes.gul

yok hocam 27 yeterli fps de oynuyorum baya çünkü hem görüntüde iyi olursa müq
  13. bilalenes.gul

Önerileriniz nelerdir birkaç güne almam gerekiyor 10-15k civarına çıkabilirim gerekir bir monitörse sağlam ve fiyat performans olursa. teşekkürler
  14. bilalenes.gul

Hocam açıkçası taksitli alıcam parasını hak eden güzel görüntü veren bir cihaz olursa da zorlayabilirim kendimi yani. Taş çatlasa En fazla 15k olsun, düzgün monitörler illa o kadar çıkmadan vardır diye düşünüyorum.
Geri