birkantrdemir kullanıcısının son içeriği

1. B

İps Curverd Manitör Önerisi 28 32 Inc Arası 2 K

oled hakkında ne düşünüyorsunuz bu paraları vermeye değer mi ?
  2. B

İps Curverd Manitör Önerisi 28 32 Inc Arası 2 K

ips curved monitör önerisi 28 32 inc arası manitör arıyorum 2 k yardımcı olabilecek var mı ? fiyat aralığı 8 bin ile 20 bin arası olabilir min 160 hearts olursa mutlu olurum
  3. B

Asus Tuf Gaming RTX 4070 Oc Yükte Mavi Ekran Sorunu

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda yükseltme gittim M.2 değiştirdim oyun oynadım mavi ekran almaya başladım normalde bu yoktu daha sonrasında önce yazılımsal üzerinde durdum birçok şeyle uğraştım cözemedim masaüstünde sorun yaşamıyorum... Neyse dedim bütün parçaları tek tek test edeyim yük...
  4. B

Yardım Rode Xdm 100 Mikrofon Sürekli Device Yükleme Sesi

Merhaba rode x 100 dm mikrofon aldım unify kurunca sürekli oyunda alt tab yaptıkca yeni device bulma sesi yapıyor ugyulama kaldırınca bu sorun kalkıyor ama bu seferde mikrofon kapa aç tuşu aktif olmuyor kapatmada uygulaması kurulmadan napacağımı bilemedim
  5. B

Soru Bilgisayar Oyunda Iken Alt Tab Yaptıkça Device Yükleme Sesi Yapıyor

Bilgisayar oyunda iken alt tab yaptıkça device yükleme sesi yapıyor klavye mous gibi şeyleri tekrar tekrar devicesini yüklüyor alt tab yaptıkca oyunda olmayınca olmuyor bu
  6. B

Soru Geforce Experince Geçmiş Video Kaydı Almıyor Res Atmadan Bilgisayara

Geforce Experince Geçmiş Video Kaydı Almıyor Res Atmadan Bilgisayara
  7. B

Asus Tuf Gaming RTX 4070 Geforco Now Geçmiş Kayıt Işlevsizliği

Merhaba oyunda geçmiş kayıt alıyorum çogu zaman ama ne hikmetse bilmiyorum bazen calısıyor bazen calısmıyor geforce now sadece pc res attımda düzeliyor bunun cözümü var mı ?
  8. B

Soru Corsair Icue H150I Elite Capellix Beyaz Rgb 360Mm İşlemci Sıvı Soğutucu Ses Sorunu

Merhaba CORSAIR iCUE H150i ELITE CAPELLIX BEYAZ RGB 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu sahibiyim bir kaç gecedir aşağıda eklediğim ses olmaya başladı pc biraz ısınacak şeyler yapınca ses geçiyor genelde pc soğukken oluyor ses kaydına buradan ulaşabilirsiniz
  9. B

Soru Rog Strix Flare 2 Macro Oyunda Aktif Olmuyor

Merhaba başlıkta belirttiğim klavye sahibim macro özelliğini kullanmak istiyorum macro atadığımda chet yada yazı yerlerinde macro aktif oluyor ama oyun içi denediğimde aktif calısmıyor skil barında oyunun ama chetini açtığımda oyunun sürekli aynı olayı tekrarladığını görüyorum nasıl...
  10. B

AMD Ryzen 7 5800X3D Sıcaklık Sorunu Corsair Capillex 360 Mm Sıvı Soğutma

ürün orjinal ürün kullandığım termal macun icue değerlerinde bir sorunda yok görünüyor soğutucuda
  11. B

sıvı soğutmayı uzun zamandır kullanıyorum zaten belirttiğim gibi jelatin yok üstünde ilk aldığımda cıkarmıstım 1691522943 ben 1080 de bu sıcaklıkları görüyorum oyuna girdiğimde 70 73 74 derece yayın açtığımda yada video girdiğimde 84 85 derece oluyor artık sıvı soğutucudan şüphe etmeye...
  12. B

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle işlemciyi yeni aldığımı bildirmek isterim eski işlemci ile ovc olarak 1280 watta 60 58 derece arası görüyordum amd ryzen 5600 x işlemci ile Sıvı sogutmam corsair capillex 360 mm dir İşlemci yeni alıp üzerine yeni almıs oldugum Thermal Grizzly Hydronaut Uyguladım...
Geri