Blaster kullanıcısının son içeriği

1. Blaster

Bilgisayarı Kapatmadan Fişi Çekmek

Bilgisayarı açık bırakma.
  2. Blaster

1 Mayıs Tatil

1 Mayıs resmi tatil. Bunun stajyeri, ustası, çırağı yok.
  3. Blaster

Windows 10 Kaldırır Mı Bu Laptop

Win 8.1 kurduğunda bu yavaşlık hiç olmuyor mu?
  4. Blaster

Windows 8.1 Hala Kulanılır Mı ?

Burada cevapladım. https://forum.pchocasi.com.tr/konu/windows-10-kaldirir-mi-bu-laptop.77364/
  5. Blaster

Windows 10 Kaldırır Mı Bu Laptop

Arkadaşım Windows 10 oyun değil. Günümüzde en düşük rama sahip dizüstü bile 4 GB'tan başlıyor ve bu Win10 için yeterlidir. İşletim sisteminin bilgisayara ağır geldiği tek dönem Windows Vista zamanlarıydı. O da 512 MB rama sahip bilgisayarlara Vista kurup satmaya çalışan süper zekâlar yüzünden.
  6. Blaster

Windows 8.1 Hala Kulanılır Mı ?

Windows 8.1'e destek geçen sene bitti. Bu güvenlik de dahil hiçbir güncelleştirme almayacağı anlamına geliyor. Dizüstünün sistem özellikleri tam olarak nedir?
  7. Blaster

İndirim Gerçekmi

Evet gerçek.
  8. Blaster

Soru Shadow Of Mordor'un Filmi Var Mi?

Kardeşim oyun zaten filmi referans alarak yapıldı.
  9. Blaster

Ne Çektik Be Artık Yeter Da.

Kardeşim Türkiye'de Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin şu saatten sonra görebileceği en büyük kupa lig şampiyonluğu kupası. Bunun için kendini parçalamana değmez.
  10. Blaster

Fly Techonology Güvenilir Mi?

İşi konsol ve aksesuar satmak olan bir firma. Mağaza puanı ise yüksek. Dolayısıyla güvenilir bir satıcı.
  11. Blaster

Soru 100. Yıl Beşiktaş Forması Satışa Sunuldu Mu?

Satışa sunulmuş bir forma değil çünkü. Sponsorların bir maçlık haklarından feragat ettiği özel bir forma.
  12. Blaster

Takıntılı Aşık Olduğum Kızı Nasıl Unuturum?

Unutmak diye bir şey söz konusu değil de, alışırsın. Alışmak zorundasın daha doğrusu. Başka şansın yok.
  13. Blaster

Starfield Oynanır Mı?

Oyun 50 saatten sonra açılıyormuş.
  14. Blaster

Ps5 Sürüm Detayları Soru?

Dijitalde de CD sürümde de kapasite arttırılabilir. Ben dijital sürümü 2 TB SSD ile yükselttim.
  15. Blaster

Ps5 Sürüm Detayları Soru?

Genel olarak kutulu oyun alacaksan CD'li versiyonunu, tamamen digital olarak PS Store'den alacaksan dijital versiyonunu tercih edersin. Ben kutulu oyun kullanmadığım için dijital sürümünü satın aldım. Bunun dışında bir fark yok. SSD kapasitesi iki sürümde de arttırılabiliyor.
Geri