Bo5s55 kullanıcısının son içeriği

1. B

F/P Wireles Kulaklik Onerisi

Hocam wireles dedim ama
  2. B

Hocam link atarmisiniz.
  3. B

Hocam 2. El,0 wireles beyaz kulaklık arıyorum G535 düşündüm sizin önerilerini daha iyi vardır illaki dediğim gibi 2.elde olur ama beyaz sisteme dönüşmeye çalışıyorum bütçe 3k,4k da olur ama zorlar.Tesekkur ederim simdiden. Oyniyacagim oyunlar fortnite ve hikaye oyunlari.
  4. B

Bilgisayarımda drop sorunu var

Olmuyor cok nadir drop ama baya nadir driverlerdan olabilirmi ya da isinmadan kaynakli
  5. B

R7 240 ekran karti Q9300 islemci 4gb ram 300 gb hdd onun ozellikleri
  6. B

Ekran kartım:Amd Radeon Hd6800 series İslemci:Amd phenom II x4 Ram:8gb Depolama:300 gb Hdd Sorunum şu bilgisayarda sürekli bir drop var arkadaşim yeni bilgisayar aldi benimkinden kotu ama valorantta 100 fps aliyor ama bende surekli bir drop sorunu var bu durum icin ne yapmaliyim
  7. B

Rush rm88 makro atmayi yapamıyorum

Evet
  8. B

Rush rm88 makro atmayi yapamıyorum

Rush bearcet rm88 mousum var sorun şuki makro atamıyorum bu konu hakkinda yardim edermisiniz
  9. B

Rampage RM-K88 X-RAIDER Kulaklık alınır mı?

Cok tesekkur ederim guzel kulakliklar bulursaniz lutfen atin gercekten cok lazim kulaklik
  10. B

Tesemkur ederim maximum ayirabilcegim butce 700 tl en son bu o attigina baktim ama 7.1 destegi varmi yokmu anlamadim siz daha iyi bilirsiniz 700 tl butcem var
  11. B

Rampage RM-K88 X-RAIDER USB 7.1 Kumandalı PC+PS4+Mobile Surround Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık sizce arkadaslar alınırmi hicbiryerde inceleme videosunu bulamadim bi el atsaniz sizce alinirmi ona gore butcr cikarcam lutfen yardim edin
  12. B

Kulaklık Önerisi (24 Ağustos 2022)

Arkadaşlar merhaba, 400 450 liraya yakın bütçe var gaming kulaklık alcam f/p ürün önerebilirmisiniz biryerde indirime girerse kulaklıklar lutfen haber verin.
Geri