Boozew kullanıcısının son içeriği

1. Boozew

Öneri Max 4200 TL Bütçeye Monitör Önerisi

vp249qgr ile ilgili özet geçmem gerekirse ; Güncel pahalı ipslere göre önceden çıkmış güzel bir ips Yapım yılı eski hatta vga girişi bile mevcut. Görünüş olarak +- bir durumu yok standart bir ekran. Öne doğru biraz eğilebililiyor. Ayaklığı sağlam masaya çok çarpmışlığım var düşme vs. yaşanmadı...
  2. Boozew

detaylı bilmiyorum bu bütçede bunu kullandığım için fikir olsun diye paylaşmak istedim @Lory daha hakimdir
  3. Boozew

https://www.gaming.gen.tr/urun/4719/asus-vp249qgr-23-8-inc-144hz-1ms-full-hd-freesync-ips-gaming-monitor/
  4. Boozew

Soru Win 10 Mu? Win 11 Mi ?

10
  5. Boozew

Temp Dosyası

msconfig den bakın birde isterseniz ordan başlangıç ayarlarını kontrol edersiniz.
  6. Boozew

21.000-25.000 TL 25K Ya PC Sistem Önerisi

5600+4060ti kombinli 25k bandı sistemlere bakabilirsiniz. Gamegaraj ve gaming gende olması lazım
  7. Boozew

Yardım PC Kasıyor Ne Yapmalıyım

termal macun değişimi ve temizlik azdaolsa iyi gelicektir. ucuz çaplı anakrta uyucak bi ssd de eklenirse idare eder duruma gelir diye düşünüyorum. Fakat fazlasını beklememek lazım malum 760 serisi baya geride kaldı. Fakat kullanılmaya devam edecekse rahatlatır diye düşünmekteyim. (bütçe yoksa...
  8. Boozew

İşlemcim Çok Mu Isınıyor

5600x e göre 63 harika
  9. Boozew

17.000-20.000 TL Hangi Ekran Kartı Daha Mantıklı ?

4060ti veya 3070 bulursan oda olur. Sadece benim fikrim. Bütçe için uygun ne bulsan kar, kalan parayla bir üst serisine bakabilirsin 3 fanlı veya gaming vs.. yakalarsan
  10. Boozew

Soru Sistem Parçaları Nasıl?

Herşeyi asusa almışken ekran kartınıda asus alsaymışsın tam olurmuş :D Aşırı pahalı olmuş gibi geldi hazır sistem olarak daha iyi bulunabilir diye düşünmekteyim. Tabi herşey elle bizzat seçilmiş sizin sistemde o konuda karar sizin ona bir şey diyemem
  11. Boozew

Rehber Yazılıma Başlayacağım Nereden Başlamalıyım 🤔

keşke konu başlığını farklı yazsaydın çoğu kişi enim sandığım gibi sen başlayacaksın da soru soruyorsun diye düşünebilir tıklamadan önce
  12. Boozew

Kernel Power Ve Whea Logger Hatası Alıyorum

Umarım basit bir nedenden kaynaklanıyordur. Şunu önerebilirim ufak bir test etme amaçlı ; bilgisayarı kullandığınız üçlü priz yada priz değiştirme şansınız mevcutmu veya başka odada başka prizle denemeniz. Benzer bir şekilde iletilen elektrik akımı sorunlu olduğundan dolayı kernel 41 hatası...
  13. Boozew

Lol Için Düşük Fps

oyunun başları dediğin dakika olarak mı konum olarakmı şöyle izah ediyim. Oyun ilk yüklendiğinide etrafta hiç bir hareket yok ve sabitsiniz basede yüksek olması normal yüyüp lane geçince fps oturur zaten rayına fakat oyun ilerledikçe efektler ve kalabalık artacağından dolayı dediğiniz gibi tam...
  14. Boozew

35.000-45.000 TL Sistem Analiz

Hazır 4070li sistemlere bakarsan aynı fiyata 4070de alabileceğini görebilirsin ; (ekran kartını asus olan seçeneklerde mevcut az daha pahalı. Anakartı seninkinden seçebilirsin bi bak istersen...
Geri