bora06safak kullanıcısının son içeriği

1. bora06safak

Yardım Modem Taşıma

diğerkini bağlayacağım ADSL Splitter diyor garanti olur.
  2. bora06safak

Yardım Modem Taşıma

telefon var splitterla devam o zaman
  3. bora06safak

Yardım Modem Taşıma

Up
  4. bora06safak

Yardım Modem Taşıma

Merhaba dostlar, Sıcaklardan dolayı bilgisayarımı evimdeki klimalı odaya taşıdım ve modemim evin diğer tarafındaki kapalı balkonda duruyor. Modemi kendi odama taşımayı düşündüm fakat fotoğrafta görebilirsiniz RJ11 kabloyla Cat5 kabloyu birleştirip ek yapmışlar zamanında. Odamda herhangi...
  5. bora06safak

Öneri 10K Ile Kasa + Monitör Sistem Önerisi

PC için pazarlık yapman şart eğer bu gönderdiğini alacaksan çünkü bu özelliklere bu fiyat biraz fazla. İşlemci performansı eski olmasına rağmen fena değil kullandığım i5 4460 işlemciyi baz alarak konuşuyorum. Fakat şöyle bir sıkıntı var bu sistemde ramler tahminimce DDR3. Kesin bu bilgisayarı...
  6. bora06safak

Windows User Klasöründeki Kullanıcı Adını Değiştirme

Merhaba dostlar. Bilgisayarıma format attım ve format atarken microsoft hesabımla devam etmem zorunluydu. Microsoft hesabımla devam ederken PIN'i kaldıramadığım için yerel hesaba geçtim ve kaldırdım. Fakar kullanıcı adı "Bora'nın Bilgisayarı" ve bilgisayar adı "BORAPC" olmasına rağmen kullanıcı...
  7. bora06safak

Sinerji Taksit Problemi

Sitenin azizliğine uğradım derken bundan bahsediyordum. Ödeme kısmında burada 6 taksit seçtim herhangi bir 3+3 ibaresi yoktu.
  8. bora06safak

Sinerji Taksit Problemi

bu her ay için mi geçerli olur yoksa sadece ilk ay için mi ?
  9. bora06safak

Sinerji Taksit Problemi

Merhaba arkadaşlar gece PC Hocası instagram storysinde gördüğüm sinerji indirimlerindeki monitörü gördüm. 5899,28 TL değerindeki Samsung 25” Odyssey monitörü 6 taksitle almak istedim. Axess’e özel 3+3 6 taksite aylık 1.013,91 TL toplamda 6.083,44 TL olarak belirlemiştim. Siteden 6 taksiti seçip...
  10. bora06safak

Java Komut Dizisi Hatası

Arkadaşlarla mincraft oynamak için java idndirdim. Kurarken Java Komut dizisi hatası alıyorum. İnterner Seçenekleriyle oynadım çözemedim.
  11. bora06safak

Soru Psu Yeterli Mi ?

bir sıkıntım daha var hocam CPU anakartta 8 pin fakat psuda 4 pinli bunu taksam çalışır mı ?
  12. bora06safak

Soru Psu Yeterli Mi ?

APU kullanacam şimdilik google chromeda video izleme ve office işleri için bi sıkıntı çıkartmaz herhalde
  13. bora06safak

Soru Psu Yeterli Mi ?

Buyrun.
  14. bora06safak

Soru Psu Yeterli Mi ?

Elimde i5 4460 16 GB ram anakart var. 230V’lık güç kaynağı buldum. Bu parçalar için yeterli olur mu ?
  15. bora06safak

Kasadaki Power Supply'ı Kullanan Var Mı ?

Sistem foto gelir mi hocam ?
Geri