bossanova kullanıcısının son içeriği

1. B

Asus Senkron

klavye rog monitör tuf olunca noluyor o.o
  2. B

Asus Senkron

Asus ürünlerinin birbirleriyle senkron olacağı bir uygulaması var mı mesela monitör ve klavye var ikisi senkronlu çalışabilir mi?
  3. B

Klavye Önerisi

ne oldu da öyle bir şeyler kaşılaştın
  4. B

Klavye Önerisi

Klavye bakıyorum ilk klavyem olacak bi türlü karar veremedim ne öneririsiniz
  5. B

Klavye Onerisi

Arkadaşlar bi süredir klavye bakıyorum fakat bi türlü karar veremedim karşıma apex çıkıyor rampage logitech tarzı klavyeler çıkıyor hepsi cezbedici güzelliğe sahip ama kullanım konusunda çok deneyimsiz birisiyim bana 4k bütçeli klavye önerir misiniz
  6. B

Dosya Erişim Izni Yok

Benim elimde harici bir HardHisk var taşınabilir olarak kullanıyorum ve bunun içinde şöyle bi program var ben bu programı kaldırmaya veya açmaya çalıştığım zaman böyle bi sorunla karşılaşıyorum bunu nasıl çözebilirim
  7. B

Bios Update Gorunmuyor

yardım edebilecek yok mu
  8. B

Bios Update Gorunmuyor

Bios update için flasha attığım dosya gorunmuyor ne yapabilirim pro msi h610m
  9. B

Fan Cikmiyor

Termal macun değişmek için fan çıkarmam lazım çıkaramıyorum teller çok sert ne yapabilirim
  10. B

Internetimi Kullanan Belirsiz Windows Sistemi

arkadaşlar bilgisayarı açıyorum bu interneti full kullanıyor hiç bir şekilde internet sitelerine giremiyorum nedir bu
  11. B

İşlemciyi Soğutma

Fotoğrafta görüldüğü üzere işlemciye 2 adet fan taktım gri olan fan normalde yukarıda egzoz görevi görüyordu ben onu işlemciye ekleyip yukarıdaki egzozu 1 eksik yaptım ayrıyetten kasanın arkasındaki fan da egzoz görevi görüyor böyle daha mı iyi olur yoksa yukarıda 2 egzoz fan yapıp işlemciye 1...
  12. B

Fan

Arkadaşlar bigisayarım için 2 adet yeni fan aldım üste takıp egzoz sıcak havayı atması icin bu fanları psu'ya bağlıyorum bi zararı var mıdır? Anakartta yeterli fan yeri yok onun icin fan coklayıcı mı almalıyım
  13. B

Sizce Iyi Mi

bunu bilmiyorum da sana 2 önerim var 1. Asus tuf vg249q güzel bi monitör her türlü şekile geliyor yukarı aşağı sağ sol hatta dik konuma bile gelebiliyor adaptive sync destekliyor 2. tavsiyem ise Lenovo g24-20
  14. B

120Mm Fan Önerisi

Arkadaşlar ekteki fanı almayı düşünüyorum bilgisayar kasama öncelikle bu fanı kullanan var mı fan önerilerine açığım. Bilgisayar kasamın markası Thermaltake S200 TG 550W 80+ USB 3.0 ARGB ATX Mid Tower Kasa sistemim ise INTEL I5 12400F-MSI RTX3060 VENTUS-PRO H610M-E-CRUCIAL 1TB SSD-16GB RAM bu...
  15. B

Fan

daha serin nasıl çalıştırabilirim peki? Cpu bile şuan boşta 45 derecelerde calısıyor
Geri