Boylaak kullanıcısının son içeriği

1. B

Sistem tavsiyesiü

Hocam kasayı 4 argb fan 650w coolermaster psu ile birlikte 3000 bine aldım 1668855337 Ayrıca bir sorum vardı bilgin varsa skadi 360 mm sıvı soğutucunun fanlarını değiştirebiliyormuyum bilgin varmı farklı marka örn colermaster fan takabilirmiyim sorun yaşatırmı
  2. B

Sistem tavsiyesiü

Hocam garip gelecek fakat ben tek tek topladım farklı firmalardan ortalame 28 bin gibi bir fiyata geldi diyebilirim. Tabi bunun içinde steelseries rgb qck xxl mouse pad. Aerox 3 2022 gibi ürünlerde var
  3. B

Sistem tavsiyesiü

Arkadaşlar iyi günler msi b550 tomahawk anakart Amd ryzen 5600x işlemci Kingston 16 gb cl16 3200 mhz rgb ram Zotac 2060 12 gb ekran kartı Gamepower skadi 360 mm argb sıvı soğutucu Samsun 500 gb m2 ssd Coolormaster td500 650w psu kasa msi optix 27 inc 165 hz 1ms ıps monitor sistem şuan bh...
  4. B

Acil yardım sıvı soğutma sorunu

Arkadaşlar merhaba. Benim GAMEPOWER SKADİ ARGB 360MM sıvı soğutmam var fanlrından memnun değilim. Başka bir kaliteli marka ( örn: coolermaster ,corsair ) fan alsam radyatörün üstüne bunları takabiliyormuyum daha iyi bir fan soğutması sağlayabilirmiyim. Önerileriniz ve bilgilerinizi paylaşırsanız...
Geri