bugrastar kullanıcısının son içeriği

1. bugrastar

Soru Bu Fiyata Ikinci El PC Alınır Mı?

zamanı ayırıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. :)
  2. bugrastar

Sipariş veririm yeter ki güvenir ve gelen parça sağlam olsun
  3. bugrastar

Karamürsel de yaşıyorum Kocaelin ilçesi
  4. bugrastar

Hiç hayır demem sadece nasıl yapacağım.
  5. bugrastar

Normalde PC alacaktım ancak fiyatlar yüksek bı sitede PC satan bir yer gördüm. Ancak özellikleri anlamıyorum. Sizce bu özelliklere göre fiyatları iyi mi? Alınır mı alınırsa hangisi alınır? -https://hizliresim.com/6rqfn39 ~ÖZELLİKLER: ~İŞLETİM SİSTEMİ: WİNDOWS 10 Pro ~İŞLEMCİ: intel core...
  6. bugrastar

Yardım Hp Compaq 8000 8080 536883-001 536455-001 Anakart Pdf Dosyası Gerekiyor?

Sinirden PC kasası kırınca yeni boş kasa aldım. Ancak kasaları değiştirme sırasında power ld, HD audio girişlerine bakmayı unuttum. Yardımcı olur musunuz bu konuda
  7. bugrastar

8.000-10.000 TL İkinci El Yada Sıfır Laptop Önerisi

Teşekkür ederim. Ancak o kadar bütçem yok
  8. bugrastar

8.000-10.000 TL İkinci El Yada Sıfır Laptop Önerisi

Normal de bilgisayar için biriktiriyordum. ancak ben ne kadar üstüne eklesem fiyatlar uçup gidiyor. Bende bu parayla en azından laptop alayım dedim. Oyun oynamak için istemiyorum. Depolama alanı geniş ve Android Stüdyo ile Unity gibi programları kasmadan çalıştırsın yeterli o benim için ikinci...
  9. bugrastar

11.000-12.500 TL Ekran Kartsız Hazır Sistem Nasıl Alınır Mı?

Orada daha sıkıntılı değil mi? Sonuçta hiç bilmediğim ve görmediğim birinden kasa alacağım. Sorunları var mı? O kasa yazdığı gibi gelecek mi vs yoksa Instagram, letgo, sahibinden dediğiniz gibi alırım ikinci el hiç olmazsa gittiği kadar idare ederim.
  10. bugrastar

O yüzden şimdi ekran Kartsız bu sistemi almayı düşünüyorum ya ileride zam gelirse daha kötü hiç olmazsa bunu alır kenarı koyarım durur. Param olunca kampanya yada indirim den bir tane ekran kartı yakalayıp alırım diye düşünüyorum. Birde ekran kartı için bekleyip tam sistem almayı düşünürsek 3 4...
  11. bugrastar

Teşekkür ederim 🙂 sistem önerisi için ancak o kadar param yok
  12. bugrastar

Geçen aydan maaşımdan kalan biraz birikimim var. Önümüzdeki aydan da kalacak yani aşağıdaki pc yi alabileceğim. Ancak ekran kartı yok şöyle diyorum eyer siz (iyi alınır) derseniz. Zamda gelmezse :D önümüzdeki ay kısmet olursa bu kasayı almayı ileri aylarda da ekran kartını almak istiyorum...
  13. bugrastar

Yardım 10 - 11 Bin Arası Hazır Sistem Kasa Önerir Misiniz?

Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için Teşekkür ederim hocam :) bakayım bir kaç birşey ayarlaya bilirsen sipariş veririm yarın.
  14. bugrastar

Yardım 10 - 11 Bin Arası Hazır Sistem Kasa Önerir Misiniz?

Adobe programı ve oyun için kullana bileceğim. 10 bin ile 11 bin arası Hazır sistem kasa önerir misiniz?
Geri