BulutCanG kullanıcısının son içeriği

1. B

Oyun Hilelerdeki Smooth - Smoothing Nedir?

Arkadaşım bana Gta 5'da hile verdi Fivem'de kullanmam için aimbot kısmında Smooth özelliği var onu arttırırsam veya azaltırsam ne olur? En iyi aimbot ayarını elde etmek için ne yapabilirim?
  2. B

Bir Tane Mezuniyet Şarkısı Vardı

Bir tane mezuniyet şarkısı vardı lay lay lay lay ile başlıyordu eski videolardan bulamadım, bulabilecek varmı?
  3. B

Lol Için Nick Önerisi

bişey öner kanka
  4. B

Lol Için Nick Önerisi

Merhaba 1.5 - 2 yıldır lol oynuyorum ama nedense nickim içime sinmiyor ve güzel, troll bi nick arıyorum aktif olarak Shaco ve Jax oynuyorum bunlarla ilgili troll veya güzel bir nick önerileriniz varmı?
  5. B

Ekran Kartı Almak Isteyen Adam Benden Bazı Bilgiler Istiyor.

Yani fatura numarası ile birşey yapamaz değil mi?
  6. B

Ekran Kartı Almak Isteyen Adam Benden Bazı Bilgiler Istiyor.

Ekran kartımı satıyorum (1660) ve bir alıcı buldum, E fatura gönderdim üstünde tc ve fatura no falan karaladım benden Fatura no'yu ve vergi dairesi no'yu karalamadan göndermemi istedi sizce bu güvenilimi göndereyimmi fatura no ile birşey yapabilir mi?
  7. B

Çözüldü Alacağım Ekran Kartı Kasaya Uyumlumudur Yardım Ediniz!

Hocam heryerde konu açıyorum eyvallah cevap için sonunda <3
  8. B

Çözüldü Alacağım Ekran Kartı Kasaya Uyumlumudur Yardım Ediniz!

Selamlar, https://www.gaming.gen.tr/urun/178082/vento-vg10f-rgb-atx-gaming-kasa/ Öncelikle kasa bu hazır sistemle beraber almıstım şu an GTX 1660 Super takılı. Onun yerine RTX 4060 Palit marka almayı düsünüyorum onunda linkini koyayim...
  9. B

Soru Prime A320M-E De Kaç Tane SSD Yuvası Vardır?

Çok teşekkür ederimmm
  10. B

Soru Prime A320M-E De Kaç Tane SSD Yuvası Vardır?

Evet başlıkta da belirttiğim gibi ne kadar yuva var şuan bende hazırda 512 gb m2 ssd kullanıyorum. Ve bana yetmiyor yavaş oldugundan dolayı HDD takmak istemiyorum lütfen cevaplayın. Ne kadar ssd takabilirim ne kadar yuva vardır? Kasa modelim: VENTO VG10F RGB ATX Gaming Kasa Anakart Modeli...
Geri