BuMi 'in en son etkinliği

• B
    BuMi , 4090 Almaya Korkuyorum! başlıklı konuya cevap yazdı.
    evga üretimi durdurdu diye hatırlıyorum bi araştır derim
  • B
    BuMi , Gamepad Önerisi başlıklı konuya cevap yazdı.
    teşekkürler, değerlendireceğim
  • B
    Dostum kablo uzaticilari çok uzun zamandır var gayet iyi oluyorlar herhangi bir delay yaşamazsın tabii ana mesele bütçede bitiyor yarı...
  • B
    BuMi , Gamepad Önerisi başlıklı konuya cevap yazdı.
    xbox daha iyi olacak sanırım, f310nun kablosu yetmiyor
  • B
    BuMi , Oyun Konsolları forumunda Gamepad Önerisi başlıklı bir konu başlattı.
    F710 da kronik sorunlar var diyorlar , replika(DS4-xbox 360 vs) ürün alsam ileride ne olur bilinmez, kararsız kaldım. Siz ne...
  • B
    Kargodan ürün teslim alırken nelere dikkat edilmeli(Tv) kargo geldiğinde paketi teslim almadan önce her yerine iyice göz at. Herhangi...
  • B
    BuMi , 20 - 30K Tv Önerisi başlıklı konuya cevap yazdı.
    Eyvallah, gün içinde mağazalarına gitme imkanım olursa yerinde incelemek daha iyi olacak lg ve samsungu. teşekkür ederim, başka önerisi...
  • B
    panel üreticisi olarak lg markası diğer markalara dağıtıyor sanırım , peki diğerleri bu durumu değerlendirip lg den daha iyi ürün...
  • B
    ömür açısından daha az diye yorumlar okudum(parlaklığı çok açarsanız vs ömrü kısa olur - tamir durumu olursa diğer panellere nazaran...
  • B
    BuMi , Sorum Var Hocam! forumunda 20 - 30K Tv Önerisi başlıklı bir konu başlattı.
    Fiyat olarak 20-30k arasında tv bakıyorum bir kaç modele baktımda bunların arasında iyi olan hangisi veya önereceğiniz başka model var...
Geri