burak0203 kullanıcısının son içeriği

1. B

İnternet kesinti sonrası.

Merhaba arkadaşlar bu sabah internet kesintisi yaşadıktan sonra bir problem oluştu. Tarayıcıda bir şey arattığım zaman robot değilim hatası alıyorum. Vpn veya başka ip değiştirecek hiç bir program açık değil hatta telefonda da aynı hatayı alıyorum. Dün ip 31.xx,xxx,xxx iken bugün 149.xx,xxx,xxx...
  2. B

İyi bir mouse mu sizce

Hocam buradakilerden Steelseries ve Razeri bende öneririm fakat Asus olan model 100 ips görünüyor ben olsam onu tercih etmem.
  3. B

Gigabyte G24F-2 alınır mı?

Arkadaşlar Hdmi kablosu ile max kaç hz alabiliyoruz.
  4. B

Monitör Satın Alacaklar İçin Rehber.

Hocam 144 ve 165 hz arasında çok bir fark oluşuyor mu acaba? İkisinin de ips olduğunu kabul edelim.
  5. B

Fırsat DONANIM ARŞİVİ İ3 12100F RTX 2060 (8.799₺)

Sanırım yine al satçılar stoğu eritti.
  6. B

PSU +hd5770+q9400

Merhaba PSU marka model nedir? q9400, 95 tdp değerine sahip. Hd5770 de 100 ile 110 civarı ben sorun yaşayabileceğinizi düşünüyorum.
  7. B

Büyük gizem Fps drop ve Stuttering

Valla konuyu okumuştum sanırım değişmediğiniz bir tek kasa kalmıştı ondan ötürü bir sorun kalıyor geriye :)
  8. B

Bilgisayarı Kapattıktan Sonra Tekrar Açılmıyor

Hocam buna benzer bir sorun yaşamıştım, ben de ki sorun bilgisayarı kapatıp açınca bazen windows açılmıyordu ve sürekli olarak mouse ve klavye görmüyordu. Çok uğraştıktan sonra sorunun PSU dan kaynaklandığını buldum PSU değişince sorun düzelmişti.
  9. B

Büyük gizem Fps drop ve Stuttering

Mouse veya klavye de sorun çıktı sanırım.
  10. B

Tebilon Rx6600 sistem hakkında

Cevap için teşekkürler fakat bunu yaptım zaten orada da gözükmüyor.
  11. B

Bu arada kargo takip kodu hâlâ sisteme düşmedi. Öğlen aramıştım akşamleyin düşer demişlerdi fakat daha düşmedi. Sorunu yaşayan var mı acaba?
  12. B

Muhtemelen öyle olabilir teşekkür ederim.
  13. B

Merhabalar arkadaşlar. Dünkü sistem ile ilgili birkaç sorum var. Ben dün gece sistemi satın aldım hemen bu sabah kargolamışlar. Şimdi sorum ürünü ne ara test ettilerde hemen kargoladılar birde ben UPS kargoyu seçmiştim Yurt içi kargoya vermişler kargo takibi de yapamıyorum. Aynı sorunu yaşayan...
Geri