Burak6060 kullanıcısının son içeriği

1. B

Bilgisayar Sürekli Donuyor

Abi verdiğin çözümler için teşekkür ederim. Sorun psu da sanırım tüm fanları durdurup kasaya kafamı sokup dinleyince psudan bir cızırtı geldiğini duydum. Daha dikkatli dinleyince donma girince cızırtı kesiliyor donma geçince cızırtı devam ediyor. Şase var galiba. Yeni bir psu alıp deneyeceğim...
  2. B

Ben bundan birşey anlamadım yük altında bayağı azalıyor donmalar. Test bitince her saniye donmaya devam ediyor. Şuan power testini açtım 10 dk geçti bi sıkıntı olmadı psu ya
  3. B

Yüklediğim videoda görev yöneticisinde sistem kesintileri bir türlü kaybolmuyor. Bu da psu dan kaynaklanıyor olabilir mi?
  4. B

Şuan occt yi açtım ama kasmalar devam ediyor. Yük altında olduğu için mi yoksa benim pc nin kronik sorunu mu? Voltage veya power sekmesinde ki değerlerden anlayabilir misiniz Psu kaynaklı ise? Görselini istediğiniz bir sekme var mı yardımcı olacak?
  5. B

Psu kalitesi bakımından sıkıntılı bir markamı?
  6. B

Power de olma ihtimali varmı
  7. B

Disk takmadan denedim aynısı oldu. O halde ya işlemci ya anakart rami de test ettim işlemci veya anakartı test edebileceğim bir program var mı?
  8. B

RAM8 GB cl19 SSD Alpin 120 gb Ekran kartıDahili Hd530 AnakartMSİ H110M PRO-VD İşlemciİNTEL İ3 6100 Arkadaşlar. Bilgisayarım kafayı yedi. Her saniye donuyor yük altında falan değil. Video yükleyebilirsem yükleyeceğim müzik belli olsun diye açtım. Ayrıca anakartta ses portları çalışmıyor USB...
Geri