burakytvs0 kullanıcısının son içeriği

1. B

Blackshark V2 Alınır Mı?

Saolun hocam bekledim attığınızı görünce aldım 2380 küsüre denk geldi
  2. B

Blackshark V2 Alınır Mı?

Peki hocam cloud 3 mü bumu
  3. B

Blackshark V2 Alınır Mı?

Şuan ürünü satın alacağım ama son kez sormak istiyorum bütçem 2600-3000 bu bütçede film ve açık alan hikaye oyunu(cs valo gibi ses kasma oyunları oynamıyorum) ne alınır?
  4. B

3000 TL Kulaklık Önerisi

ama hocam dediğim gibi ses kasmayacağım hikaye oyunu müzik film için kullanacağım cloud 3 bildiğim kadarıyla ayak sesleri için abanılmış bi kulaklık
  5. B

3000 TL Kulaklık Önerisi

hocam geç oldu ama diyeyim aralarındaki fark birisi kumaş pad (v2) diğeri deri ped(v2x) ben kumaşı terci h ederim sonrasında en önemli fark v2 de ses kartı var v2x de yok anakartınız eski ise kesinlikle v2 çok çok daha iyi olacaktır
  6. B

3000 TL Kulaklık Önerisi

hocam blackshark v2 2.el MH752 veya MH751 yada g pro x bunlardan birini seçeceğim
  7. B

3000 TL Kulaklık Önerisi

hocam ondada eq ile g pro x e göre daha kötü oluyor diyorlar vallaha çok karışık bu iş ya içinden çıkamadım bir türlü
  8. B

3000 TL Kulaklık Önerisi

peki hocam cloud 3 ile g pro x arasında neden g pro x daha iyi veya v2 daha iyi?
  9. B

3000 TL Kulaklık Önerisi

hocam peki G535 hakkında ne düşünüyorsunuz?
  10. B

3000 TL Kulaklık Önerisi

anakartım b450m s2h aklımdaki kulaklıklar yakın bi arkadaşımdan 2800e logitech g pro x corsair void elite blackshark v2 cloud 3 cloud 2 cloud alpha HS80 kablolu ve fps oyunu için değilde(ses kasma ayak sesidir mermi sesidir) daha çok hikaye oyunu açık hava oyunu rdr2 god of war the last of...
  11. B

Hdmi Vs Displayport

bu display port
Geri