By.SerT kullanıcısının son içeriği

1. B

RTX 4090 Fps Anlik Droplar

hocam ben ekran kartıyla yayın yapıyorum 4090 varken işlemciye yük binmesin diye bu işlemci ön ayar değil mi 1708456080 Hocam benim ayarlar ekran kartı için 4090 varken işlemciyle yayın yapmak/kayıt yapmak mantıksız geldi gereksiz yere işlemciye yük binmesin diye ekran kartı için ne yapmam...
  2. B

hocam son olarak HER DROP YEDİĞİMDE BU UYARIYI VERİYOR ve internette ne gerekiyorsa hepsini yapıyorum OBS de yayın yaparken bu hatayı alıp yine droplar yiyorum bunun bir çözümü var mı peki
  3. B

peki hocam farklı bir ihtimalleri var mı bu kırmızı ışığın ve tekrar soruyorum bu droplardan kurtulmam için 4k monitör mü almam gerek cevaplarsanız sevinirim
  4. B

bu pınlerden bahsediyorsanız hocam tekrar çıkarıp taktım yine aynı pc kapalıyken kırmızı ışık veriyor
  5. B

peki cız sesi (coil whine) yine bu kırmızı ışıktan daha doğrusu yeteri kadar beslenmediği için midir?
  6. B

o kırmızı ışık dropların kaynağı olmak ihtimali var mı
  7. B

hocam peki pc kapalıyken kırmızı yanıyor ekran kartı ve o kasmalarda (cız) ses geliyor ve bu dropları sadece 4k monitörle mi çözmem gerek
  8. B

ama aynı sorunu league of legendsde de alıyorum lolü de 4k da oynayacak değilim mesela aynı şekil valo ve csde de aynı sorunla karşı karşıyayım
  9. B

Mesela bu ekran kartıyla yayın yaparken kodlama aşırı yüklendi hatası alarak fps droplar yiyorum. Yayın dışı oynadığım bir kaç oyunda da 240fpsden anlık olarak 01 fps inip tekrar 240fps oluyor ve bu 3saniye de 1 oluyor coil whine sorunu da var gördüğüm üzere çünkü her drop olduğunda ses...
  10. B

Obs Kodlama Aşiri Yüklendi̇

Merhalar yayındayken ama sadece ve sadece league of legends de başkıma geliyor bu sorun oyundayken 01 fps olup tekrar 200 fpsye sabitleniyor böylelikle durmadan fps drop yiyorum sistemim bu: Intel core i9 13900k Asus z790-pro wıfı Asus rog strıx GeForce RTX 4090 OC Samsung 2TB 990 pro...
  11. B

RTX 4090 İle Yayin

Arkadaşlar farkındayım biraz saçma bir fiyat ödedim bu sistem için ama hobi olarak yapacağım için sorun yok öncelikle soruma gelecek olursak obs üzerinden tek pc ile yayın yapacağımdan dolayı yayını ekran kartıyla mı yaparsam daha iyi olur yoksa işlemciyle mi ? genellikle rekabete dayılı...
  12. B

0X887A0005

hepsini tekrar yaptım hala aynı
  13. B

0X887A0005

0x887A0005-0x887A0006-0x887A0007 bu hata kodlarıyla karşılaşıyorum ne zaman oyuna girsem her daim discord da dahil beni her şeyden atıyor kapatıyor. illallah ettim artık sistem: Intel core i9 13900k Asus z790-pro wıfı Asus rog strıx GeForce RTX 4090 Samsung 2TB 990 pro NVMe2.0 SSD (×2)...
Geri