by_ramazan23 kullanıcısının son içeriği

1. by_ramazan23

Hangi Monitör'ü Almalıyım? (19 Ağustos 2022)

Vala bilmiyorum büyük monitör güzel geliyor hileye tabanlı oyun oynayacağım dan büyük lamaya karar verdim çok yakından bakmıyorum zaten uzaktan bakıyorum PC ye sence pixel çok sayilirmi
  2. by_ramazan23

Hangi Monitör'ü Almalıyım? (19 Ağustos 2022)

Selam Arkadaşlar iyi forumlar, Naçizane bı sorum var ikinci el bı monitör almayı düşünüyordum aklımda 2 tane secenek var 1.si 34 inc 166 hrz 5 MS IPS panel ama 1080p link...
  3. by_ramazan23

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

Dolar Kuru çok fazla uygun fiyatli olması tek dileğim 6k 7k Max olsa çok iyi olur ve AMD ekran kartı yakışır hocam
  4. by_ramazan23

STEAM yaz indirimleri!!!

donanım arşivi forumda bı arkadaşimiz mukkemmel indirimleri sıralamış bende linki paylaşmak istedim gidip bı bakın derim mükemmel indirimler var kaçırmayın Başlık 'Steam Yaz İndirimleri EFSANE Oyun Önerileri!' https://forum.donanimarsivi.com/konu/steam-yaz-indirimleri-efsane-oyun-oenerileri.555120/
  5. by_ramazan23

Bu sistem ne kadar eder ?

Sadece kasa fiyatı ni söyledim hocam bence ederi bu ikinci el bı sistem
  6. by_ramazan23

Bu sistem ne kadar eder ?

Bence 10 11 bin i var bu sistemin sahada yüksek olabilir
  7. by_ramazan23

İkinci el bu PC alınır mı?

Saolun teşekkürler :)
  8. by_ramazan23

Neden alınmaz acaba yani ikinci ele yanaşmak kötü biseymi sıfır a mi yönelmeliyim
  9. by_ramazan23

MSI armor Rx570 Ryzen 5 2600 corseir 8 GB 3000 MHz ram gamepower ATX 500w PSU rgb kasa kumandalı (modelini belirtmemiş) msi b450m anakart James Donkey 512 GB SSD 500 GB HDD gamebooster 27 inc 165 Hz curved monitör+ bloody q81 mous ve 30 90 mouse pad alınır mı FİYAT: 6500 TL
Geri