bys kullanıcısının son içeriği

1. B

Fc2024 Satın Aldım Gamepass Üyeliği Istiyor

merhaba. fc 2024 satın aldım oyunu indirdim girdim ancak online modlara girerken xbox gamepass üyeliğini istiyor neden ? oyunu zaten direk 700 tlye satın aldım. xboxgame pass a tekrar paramı vermem gerekiyor ?
  2. B

Fc 24 Bilgisayar Vs Ps4 Online ?

Ps5 ile pc arasında oynayabildinizmi acaba?
  3. B

maalesef oynanmıyormuş sanırım. xbox vs ps4 arasinda falan varmış ancak pc ye karşı diğer konsollarla yok diye yazılar gördüm
  4. B

Merhaba Ben bilgisayar ile arkadaşım ps4 ile , fc 24 online oynamak istiyoruz. Birbirimizi oyundan ekledik çevrimici görebiliyoruz. Ancak online dostluk maçı vs girdiğimizde davet et kısmında cevrimici birbirimizi göremiyoruz. napmamız gerekiyor. ps4 ve bilgisayardan online olarak oynayamıyor...
  5. B

Smart Tvyi Android’e Cevirme

Evimde lg marka smarttv televizyonum var. Androide cevirmek icin bazı yöntemler varmıs sanırım cihaz takma vs. Usb li olanlar falan varmış sanırım İnat tv kurucam. Ne almam gerekiyor hangi cihazla android tvye geçip sorun yaşamam Yardımcı olacaklara tesekkürler
  6. B

Kablosuz Kulaklık Hangisi

Neden peki hocam hangi konuda kalite eksikliği yaşarm bu bütçede
  7. B

Kablosuz Kulaklık Hangisi

Merhaba; Valorant oynuyorum. Kablosuz kulaklık alacağım. Bu iki kulaklık arasında kaldım. HyperX Cloud Stinger Core Wireless Oyun Kulaklığı HHSS1C-KB-WT/G...
  8. B

Çözüldü Masaüstü Bilgisayar Telefon Internetine Bağlama

Merhaba masaüstü bilgisayarım var modem internetim koptu. Telefon internetini bağlayabileceğim bir yol varmıdır? Anakartim asus prime h610m-k
  9. B

Çözüldü İ3 12100f için anakart önerisi

Aynı işlemciyi kullanıyorum 3-4 aydir. Geri kalan ekipmanlar imzamda mevcut. Gayet memnunum tavsiye ederim
  10. B

Hyperx cloud stinger

Biliyorum hocamda 900 tlye geliyor pc için olanı gümrük vergisiyle beraber
  11. B

Hyperx cloud stinger

Merhaba Hyperx cloud stinger sipariş ettim. Bu ürünün farklı kodlu olanları var benim aldıgımın linkini aşağı bırakıyorum. Ben 400 tl den aldıktan sonra 650 tl oldu. https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07Y8SDD2N/ref=ox_sc_act_image_1?smid=AUZCTZSIR4JW8&psc=1 aranızda bunu kullanan varmı ve...
  12. B

Valorant için kablolu kulaklık önerisi (350-500₺)

Hocaz razer olan için bütçe arttırmaya değecek fark var diyorsanız arttırayım. Birde yorumlarına baktım genelde kötü, siz kullanıcısımısınız
  13. B

Valorant için kablolu kulaklık önerisi (350-500₺)

Merhaba Bütçe 350-500 arası Valorant için kulak üstü kulaklık alacağım. Şuanki kulaklığımda sesli konuşma otomatikte iken karşı tarafa çok ses sekiyor. Sürekli bas konuşta oyun oynamak zorunda kalıyorum. Mikrofonu çok ses sektirmeyen, 7.1 kablolu oyuncu kulaklığı önerirmisiniz?
  14. B

1050 ti a uygun en iyi kasa toplama

@ugur.gozaydin hocam yardimci olurmusunz arkadasa. Bana yardımcı olmuştunzda arkadas icinde yardiminiz lazim
Geri