cagatayy kullanıcısının son içeriği

1. C

Honor magicwatch2 bluetooth kulaklık eşleşmeme

Merhabalar saatim honor watchmagic 2 bluetooth kulaklığım ise huawei freebuds SE. Saatim kulaklığı arattığım zaman görmüyor nasıl çözebilirim bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi?
  2. C

Bluetooth Kulaklık (kulak içi)

Merhaba arkadaşlar ben bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum fiyat bandı 600-700 TL. Arada kaldığım kulaklıklar: 1-Soundpeats Air3 2-Honor Earbuds 2 Lite 3-Huawei FreeBuds SE Ses zevkim olarak müzik tercih ediyorum. Baslar ve netlik benim için önemli. Eğer başka önereceğiniz varsa önerirseniz...
  3. C

Wd mi seagate mi?

Tamam teşekkür ederim @lckyvg @Çağdaş Işık iyi akşamlar dilerim
  4. C

Wd mi seagate mi?

Peki bu alınır mı en ucuzu bu da ikinci el hasarlı gelmesinden çekiniyorum. https://www.hepsiburada.com/wd-blue-1tb-7200rpm-sata-30-64mb-35-sabit-disk-wd10ezex-p-BD301330?url_src=and-product-detail
  5. C

Wd mi seagate mi?

Merhabalar 1tb harddisk alacağım wd ile seagate arasında kaldım sizce hangisi ve neden? (birde uygun fiyatlı güvenilir bieyer biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim)
  6. C

Harddisk satın alacağım yardım

Teşekkür ederim 🖤
  7. C

Harddisk satın alacağım yardım

Herkese merhabalar kendime bir harddisk almak istiyorum masaüstü bilgisayarım için. Sabit harddisk olarak 500 gb düşünüyorum fakat internette seagateye baktığım zaman fiyatı ucuz (290-330) ama yorumlara baktığım zaman kullanılmış ürün veriyorlar deniliyor ve hepsinde böyle. taşınabilir harddisk...
Geri