canamem71 kullanıcısının son içeriği

1. C

Xdrive Koltuk Çok Terletiyor Ve Yakıyor

xdrive sancak model koltuk aldım 20dk oturuyorum çok yakıyor mabadımı. İşim gereği 8-10 saat pc başındayım. İade mi edeyim yoksa bi çözümü var mı?
  2. C

Yurtdışından Koltuk Getirmek

aliexpress sitesinden oyuncu koltugu getirsem 5k civarında herhangi bir sorun yaşarmıyım gümrükte vs. Daha once deneyimi olan var mı?
  3. C

İşlemcim Farklı Ekran Kartlarında Farklı Kullanıyor

cpu kullanımı çok yüksek oluyor 6650xt ile birde tamire yollıcam cool whine için. Gelene kadarda 550yi kullanıcam ondan da boyle cpu kullanımı gormeyince neden diye sorayım dedim. tşkler.
  4. C

rx 550de düşük-orta ayarlarda. rx 6650 xtde yüksek-ultrada oynuyorum. 550 yüksekte oynatmıyor zaten 6650xt düşüktede yüksektede aynı cpu hep yuksek gosteriyor. Birde 6650xtde cool whine sorunu var bunu etkisi olur mu bundan kaynaklı mıdır?
  5. C

işlemcim 10400f rx550 kartımın kullanımı hep %100 cpum ise 20/30 kullanımı oluyor oyunlarda. Rx 6650xt ile 80 lerde kullanırken cpu 80lerin üstünde kullanıyor çoğulukla işlemcimi beslemiyor mu? ne yapmam gerek.
  6. C

6K'ya Kadar Monitör Önerisi

Bir hafta once samsung Odyssey G3 27inç aldım. Ölü piksel çıktı ve webde gezerken yazıların üstü siliniyor gidip geliyor iade edicem. Şimdi QHD monitör alsam webde video izlerken daha iyi olur mu ekran kartım rx 6650xt verim alırmıyım. yoksa gerek yok mu? Hikayeli oyunlar iş ve film için...
  7. C

27Inç 3-4K Fiyat Aralığında Monitör Önerisi

Aslında bugün rampagenin bi modelini buldum 2.el temiz oldugu soyleniyor butcemede uygun fakat kararsız kaldım. Rampage monitörlerde cok sorun yasanıyor diyorlar...
  8. C

27Inç 3-4K Fiyat Aralığında Monitör Önerisi

27 inç 3000 - 4000 tl civarında monitör önerilerine açığım. fps oyunları vs oynamıyorum. Fm24 arada oynarım o kadar. İş,film gibi alanlarda kullanıcam. saygı sevgi sizlere.
  9. C

Fan Işıgı Kapatma

teşekkür ederim ilginize
  10. C

Fan Işıgı Kapatma

bugün aldım egzoz fanım kinamax diye birde kule tipi fan var freezer hd2.4 bununda ışıkları kapanmıyor. kasanın onundeki fanları kapattım bağlantıyı soktum direkt ama bunlar kapanmadı
  11. C

Fan Işıgı Kapatma

bi tane kablo var başka yok. oda olmuyor
  12. C

Fan Işıgı Kapatma

mrb. egzoz fanıın ışığını bir şekilde kapatma şansım var mıdır.
  13. C

CPU Fan Önerisi

mrb. starfieldda cpum 73 derece civarında ve fan çok ses yapıyor değiştirmek istiyorum. 1500 civarında bütçe ayırıcam önerilerinize açığım.
  14. C

Yeni SSD Aldım Bios Ekranı Geldı. Yardım

yanıtların için teşekkür ederim.
  15. C

Yeni SSD Aldım Bios Ekranı Geldı. Yardım

yarın bilgisayarcıya sadece ssdyi götürsem onlar halleder mi. kasaya gerek varmı götürmeye
Geri