cansuusii kullanıcısının son içeriği

1. C

Ses Gecikmesi

şu an denedim, telefonumda ses gecikmedi
  2. C

12 Sınıfta Dershanye Gitmek Mantıklı Mı

eğer maddi olarak aşırı zorlanmayacaksanız bence gitmelisin. Dershane sana eğitimin yanı sıra ders çalışma alanı da tanıyor. Evde çalışma disiplini oluşturmak zor olabiliyor ama dershanede çoğu zaman derslerden sonra kalıp soru çözebilirsin. Hocalarla birebir etüt yapmak da konu odaklı fayda...
  3. C

Ses Gecikmesi

arkadaşlar selam. monitörümde ses olmadığı için bluetooth hoparlör almıştım. Ses sürekli geriden geliyor. Bir türlü çözemedim, sizce sorun neyden kaynaklı olabilir? hoparlör...
  4. C

Monitör Tavsiyesi

Evet arkadaşlar forumla birlikte topladığım bilgisayar için monitör almalıyım ve sizin yardımınıza ihtiyacım var. Bütçem max 8-9k ama çok zorlayıp 10kya çıkabilirim. Tercihen 32 inç ve 4k arayışındayım. Oyun odaklı istemiyorum, render vs odaklı kullanacağım. Va ve ıps farkı ne kadar etkili...
  5. C

Klavye Ve Mouse

Tamam o zaman dediğinizi alıyorum teşekkür ederim, iyi forumlar
  6. C

Klavye Ve Mouse

https://www.amazon.com.tr/KLIM-kablosuz-ergonomik-ge%C3%A7irmez-klavyesi/dp/B085ZS4YJT/ref=asc_df_B085ZS4YJT/?tag=trshpngglesp-21&linkCode=df0&hvadid=510753004471&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=4874201695346604886&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=9056827&hvtargid=pla-9339454394...
  7. C

Klavye Ve Mouse

ikisi toplam 1-1.2k olabilir, klavyeyi 500-600 bandı max
  8. C

Klavye Ve Mouse

Selam, Topladığım sistem için uygun fiyatlı klavye arayışındayım olabildiğince sessiz, ışıklı, laptop klavyesi tarzında tuşları çok yüksek olmayan klavye öneriniz varsa alabilirim Bir de varsa beğendiğiniz küçük-orta sayılabilecek sessiz mouse
  9. C

Soru Uyumlu Mudur?

Amd sevmiyorum amd kullandım mutlu etmedi beni
  10. C

Soru Uyumlu Mudur?

Evet onun önerdiği sistem vardı daha önceden 4070ti. Fakat uzun vadede işlemci ve anakartı yüksek tutmak benim için daha önemli o yüzden 3070ti veya 4070duale bütçem kalıyor
  11. C

Soru Uyumlu Mudur?

Evet twin edge. Bu fiyatlara 4070ti topluyorum ama işlemci başta olmak üzere diğer bileşenlerin kalitesi 1-2 segment düşüyor 1685134217 En son bunu topladım uyumluysa gözümden kaçan bir şey yoksa alcam
  12. C

Soru Uyumlu Mudur?

Aşağı yukarı 43k
  13. C

Soru Uyumlu Mudur?

Arkadaşlar sistemi sipariş etmeden önce uyum sorunu var mı gözünüze takılan? İşlemci: i7 13700k Anakart:Asus prime z690p ddr5 Ekran kartı:zotac4070 dual RAM: kingston 5600mh 2*16 Ssd: Samsung 980 pro 1tb Gpu: msi a850g pcie5 850w Soğutucu: deepcool 240m veya msi coreliquid 3*120 Kasa:msi mag...
  14. C

Öneri Kasa Önerisi

Olabildiğince 1.5 civarı ve daha az.kasanın fiyatını yüksek tutarsam işlemciyi i5e çekmem gerekiyor o yüzden min.tutarda istiyorum. İleride daha iyi bi kasa alabilirim ama işlemciyi yükseltmem çok zor
  15. C

Öneri Kasa Önerisi

öneriniz için teşekkür ederim ama 3k ya çıkmam mümkün değil gibi duruyor
Geri