captainyolo kullanıcısının son içeriği

1. C

Öneri Kulaküstü Kulaklık Tavsiyesi

Corsair HS80 wireless almayı düşünüyorum.
  2. C

Kablo kablosuz farketmez, sadece aynı konforu ve kaliteyi sunması kriterimdir. Bütçe olarak da piyasayı bilmediğim için bir şey belirtemiyorum.
  3. C

Merhaba, Mevcut olarak Asus Rog Hi-res kullanmaktayım ama bağlantı kablosunda bir temassızlık var ve doğru konuma getirene kadar kulaklığın bütün bağlantısı kesiliyor. Ses, mikrofon ve rahatlık konusunda bu modele yakın bir kulaklık almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz, aktif olarak kullandığınız...
  4. C

Discord Oyun Yayını Sorunu

Merhaba, Hikayeli oyunları oynarken Discord üzerinden arkadaşım da izleyebilsin diye yayın açıyorum ama sinematik sahnelerinde konuşma sesleri ona gitmiyor, sadece altyazı görünüyor. Bu sorunun sebebi nedir? Nasıl çözülür? Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.
  5. C

Öneri Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Dün akşam siparişini verdim.
  6. C

Zio dan aşağıdaki modeli almayı düşünüyorum. Daha önce uzun süre kullanan var mı? https://ziogaming.com/urun/fabric-deep-black/
  7. C

Merhaba, Günde yaklaşık 7-8 saat bilgisayar başında geçiren biri olarak ergonomik bir koltuk/sandalye aramaktayım. İnternette hangi firmaya bakarsam bakayım altında şikayetvar sitesinde açılmış onlarca konu gördüğüm için hem çekimser hem de kararsız kaldım. En az bir sene kullandığınız koltuk...
  8. C

Yazılım Için 2.Monitör Önerisi

https://www.incehesap.com/samsung-odyssey-g3-ls27ag320nuxuf-27-va-full-hd-gaming-monitor-fiyati-56258/
  9. C

Öneri RTX 4070 Ti Sistem Toplama

Merhaba, Önümüzdeki hafta bir sistem toplayacağım. Sistemde değiştirmem gereken bir parça veya herhangi bir öneriniz var mı? Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim. Sistem bileşenleri; Ekran Kartı: Asus TUF RTX 4070 TI İşlemci: Intel i5 13600K Anakart: Asus ROG STRIX B760-A Gaming Wifi...
  10. C

35.000-45.000 TL İkinci El Macbook Pro Alınır Mı?

Merhaba, Bir hafta öncesine kadar Gigabyte Aorus 15PXD (RTX3070) modelini kullanıyordum ve satmış bulunmaktayım. Şu an elimde GTX1650 olan düşük segment eski bir bilgisayar kaldı laptop olarak. Masaüstü olarak da ekran kartı 1660 Super ve Ryzen 3600 işlemcisi olan bir kasa mevcut. Şu an kafamda...
  11. C

Hl39Dal13 39'' Duvar Asma Aparatı

Merhaba, elimde bu model televizyon var ama yaklaşık 2 senedir kutusunda kenarda duruyor duvar asma aparatı olup olmadığını bilmediğim için. Acaba bu model duvara asmak için uyumlu mu? Şu arkadaki kare şeklini oluşturan vidalar acaba onun için mi? Eğer uyumluysa hangi aparatı almam gerekiyor...
  12. C

Gigabyte Aorus 15P XD GPU %0

Şu an hayır, sadece laptop ekranını kullanıyorum.
  13. C

Gigabyte Aorus 15P XD GPU %0

Merhaba Dostlar, sebebini bilmediğim bir şekilde GPU %0 da çalışıyor ya da çalışmıyor. Nvidia'da her seçeneğe ekran kartını seçmeme rağmen değişen bir şey olmadı. Ekran kartı CPU görünüyor. Çözümü nedir?
  14. C

HDMI ile bağlanan monitörde görüntü kesintisi

Hocam her şeyi güncelledim sorun galiba kablodaymış şimdilik sorun yok gibi teşekkür ederim.
Geri