carslan kullanıcısının son içeriği

1. C

İncehesap Hazır Sistem İadesi

Tüketici Danışma Hattı'nı da aradım sistemde özelleştirme yapıldığı için cayma hakkından vazgeçmiş oluyorsun dediler. İncehesapta almazsanız bir daha göndeririz dedi. Riske almak istemiyorum dediğin gibi. Technopat'daki almış olduğum sistemi iptal edeceğim montajlanmadan. Sağlık olsun...
  2. C

Soru Razer Viper Ultimate Vatanda 1389Tl Alınır Mı?

Hyperx Haste Wireless mı Razer Viper Ultimate mi peki hocam?
  3. C

En azından kargoyu teslim almazsam bir şansım olabilir hocam, bilemiyorum.
  4. C

Küçük ilçede yaşıyorum hocam. Satılabilir yerlere de baktığımda hala duruyor. Ben özelleştirme yaparak aldım bir de ssd, psu ve ram.
  5. C

10 Haziran'da İncehesap üzerinden hazır sistem satın aldım. 14 Haziran tarihinde kargoya verildi, yarın dağıtıma çıkacak. Ancak Technopat Two Win sistemi daha çok hoşuma gittiği için İncehesap'tan almış olduğum sistemi teslim almak istemiyorum. Bugün İncehesap müşteri hizmetlerini aradım...
  6. C

Monitör Öneri

Olumlu yorumlar var. Ancak bende deneyimleyemedim, sistemi bekliyorum. HP X27 FHD Gaming Monitör (2V6B4E9) https://amzn.eu/d/1qev1Gg
  7. C

Sinerji - Vok Sistem (12.06.2023)

hayırlı olsun hocam.
  8. C

Öneri F/P Monitör Önerisi

4k'yı biraz aşıyor. Olumlu kullanıcı yorumları gördüm, kendim deneyimlemedim daha. HP X27 FHD Gaming Monitör (2V6B4E9) https://amzn.eu/d/6dJx22h
  9. C

Hangi Monitörü Tercih Etmeliyim?

Genelde yorumlar bu şekilde hocam. Umarım bende piksel saymam. 1686506092 Film, dizi izlerim düşüncesi ile 27 inch olmasını istedim hocam. Umarım hata yapmamışımdır, teşekkürler tavsiye için. 😊
  10. C

Bakalım Hp27x aldım hocam, aşırı rahatsız ederse iade ederim olmadı. 1686500687 Hp27x aldım kötü bir tercih mi hocam 😂
  11. C

Dün 6750 xt'li sistemi satın aldım. 24 inch ASUS TUF Gaming VG249Q satın aldım ancak 27 inch alıp almama konusunda kararsızım. 27 inch monitör alsam 1080p'de bozulmalar yaşar mıyım? Hangisini önerirsiniz? ASUS TUF Gaming VG249Q 23,8" inç Oyuncu Monitörü, IPS Freesync, 1920X1080, 1ms(Mprt)...
  12. C

Sistem

Donanımarşivi sistem videosu gelecek.
  13. C

27K Bütçeye Sistem Önerisi

Kulaklık olarak Anker Q10 olduğu için onu kullanmayı düşünüyordum. Teşekkür ederim tavsiye için. Rx 6700 xt veya rx 6800'lü sistemlerden farkı nedir acaba?
  14. C

27K Bütçeye Sistem Önerisi

27k bütçem var, monitör, klavye ve mouse dahil sistem tavsiyesi verebilir misiniz?
Geri