casrow kullanıcısının son içeriği

1. C

Yardım RTX Ekran Kartı Tavsiyesi?

Powercoolor Red Devil RX 6700 xt ekran kartını 600 watt +85 hig power PSU besler mi
  2. C

81 dereceye çıkmasın önemli değil 55 derece ve üstü coil whine olayı yaşadım psikolojim bozuldu 1700840397 3060 3060tiden daha mı iyi
  3. C

3060ti ile 3060 arasındaki fark nedir? Bilginiz var mı
  4. C

Merhabalar arkadaşlar aşağı yer alan sistem özelliklerime göre sadece ve sadece NVİDİA OLACAK SEKİLDE EKRAN KARTI TAVSİYESİ İSTİYORUM. SOGUTMADA BAŞARILI SES KONUSUNDA RAHATSIZ EDİCİ OLMAYAN COİL WHİNE SORUNU YARATMAYACAK SEKİLDE EKRAN KARTI TAVSİYESİ İSTİYORUM. sistem özelliklerim şunlar...
  5. C

Öneri Monitör Tavsiyesi Istiyorum

Çok teşekkür ederim 🙏
  6. C

Tavsiye verecek olan var mı?
  7. C

HDD Önerisi

Sdd al HDD devri geçti
  8. C

R5 5600 RTX 4060 Takılma

Dostum ekran kartının desteklediği çözünürlük nedir?
  9. C

Merhaba arkadaşlar elimde powercoolor Red Devil rx 6600xt oc 8 GB ekran kartı var. 1080p oyunculuk için monitör tavsiyesi istiyorum sizlerden. İleriye dönük de olsa sevinirim. 3 sene sonra sistem değişeceğim Bütçe en fazla 5 bin TL Herz ve inç oranını sormayın hangi iyi gider go yormaz sistem...
  10. C

RTX 3060 veya 3060ti için 600w 80+ bronz Psu yeterlimi

Konuyu hortlattim ama kusura bakmayın. Bende rtx 3060ti almayı düşünüyorum. Bendeki PSU bu yeterli olur mu High Power HPE 600BR A12S 600W 80+ Bronze ECO Aktif PFC Yüksek Verimli Güç Kaynağı YETERLİ OLUR MU?
  11. C

Yardım Egzoz Fan Tavsi̇yesi̇ İçeri̇ Geli̇n

Arctic aldım sessiz beğendim valla teşekkür ederim yine de 😊 bütçem yetmez onlara
  12. C

Ped bakımı yapamam ekran kartı ped ölçülerini bilmiyorum ve hangi marka alacağımı da bilmiyorum
  13. C

Tamam çok teşekkür ederim 🙏😊 1697991643 Metro Exodus oyununda ekran kartı sıcaklığınin 78 derecelere çıkması normal mi acaba
  14. C

Bir şey daha sorucam. Powercoolor Red Devil RX 6600xt ekran kartının termal macununu değiştirmek istiyorum. Çok sağlam bir termal macun önerin var mıdır? Daha önce mx4 kullandım
Geri