catchmeifyoucan34 kullanıcısının son içeriği

1. C

GPU Kullanımı Düşmesi Ve Eş Zamanlı Donmalar

Evet hocam, yükseltme lisansı ile geçiş yapmıştım. NVIDIA Canlı Destek ile görüşüyorum şu anda, NVIDIA Kontrol Panelinde öyle yazması hataymış, farkındalarmış bu hatanın. Bir etkisi yokmuş sanırım, şu anda birkaç işlem yaptırıyorlar. Eğer sorun düzelirse neler yaptırdıklarını yazacağım.
  2. C

Microsoft'un kendi sitesinden USB ile yüklemiştim. > https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows11
  3. C

Şimdi sürücüyü DDU ile silip kararlı(WHQL) sürümünü yükledim. Oyuna girip test edeceğim. Termal macun için de bir bakınayım dedim de tüm bilgisayarcılar kapatmış, bir tane açık yakaladım o da 250TL fiyat verdi sadece termal macun için. :p Yarın da termal macunu değiştirtip sonuçları buraya...
  4. C

Tamamdır hocam, çok ama çok sağ olun. Bir bilgisayarcıya götürüp termal macununu vs. değiştirteyim şu driver silip kararlı sürümünü de yüklemek de işe yaramazsa.
  5. C

Tamamdır, deneyip yorumu düzenleyeceğim. Çok sağ olun. Sürekli prizde ve yüksek performans modunda kullanıyorum. Singleplayer, online fark etmeksizin MX350 ekran kartım ile açtığım tüm oyunlarda bu sorunu yaşıyorum ne yazık ki. %80-%85 arasında oluyor ekran kartı ısısı. Uzun zamandır oyun...
  6. C

Yanıtınız için teşekkür ederim ancak sadece Call of Duty 2'de bu sorunu yaşamıyorum. Oynadığım oyunlar arasında en az sistem gereksinimli olan bu oyun olduğundan ötürü onu yazdım. Yeni nesil oyunlarda da aynı problemi yaşıyorum, oynayamıyorum daha doğrusu son birkaç aydır yeni nesil bir oyun...
  7. C

Merhaba, Yeni nesil i5 işlemcili, 8GB RAM'e sahip, MX350 ekran kartlı bir cihaza sahibim. Call of Duty 2 oynarken dahi GPU kullanımı aniden %10'lara vs. düşüyor, üç dört dakika fevkalade donarak oyuna devam ediyorum. Bir kez başlayınca daha da sıklaşıyor bu donmalar. Nasıl giderebilirim bu...
Geri