Cem Kaynar kullanıcısının son içeriği

1. C

17.000-20.000 TL Laptop

Merhaba arkadaşlar 20 bin tl bütçem var bir laptop almayı düşünüyorum hep okul için hemde rahat oyun oynayabileceğim bir laptop önerisinde bulunabilirmisiniz
  2. C

Win 10 Pro Key Satın Almak ?

Ben jetlisansdan aldım 7 aydır bir sıkıntı çıkmadı
  3. C

Neden Bu Kadar Ucuz?

Aynı özellikteki acer ve monster markalarıyla aynı fiyatta özrl bir indirimi yok gibi
  4. C

Monitöre Görüntü Gelmiyor

Ne varsa bu ramde var çoğu sorunun kaynağı resmen 😂 tak çıkar yerini değiştir çözülüyor 😂😂
  5. C

Görüntü bu tarz gibi bir şekildemi?
  6. C

Kablolara bir bakın isterseniz
  7. C

Önemli Duyuru Bomba 4: PCH Forum'a Özel Gen4 M2 SSD 799, 16Gb Ram 799 TL Olacak

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden gene mükemmel indirimler
  8. C

SSD Lerin Sata Modunu Ahcıye Alamıyorum

Bilgisayarı neredeyse her açtığımda bu hatayı alıyorum yeniden başlatınca pc açılıyordu artık hiç açılmıyor ne yapabilirim
  9. C

Rehber Ekran Kartı Tutucu !

Bir tanede ben bırakıyım belki görüpte yararlanan olur.
  10. C

Soru Kingston Kc3000 Vs Fury Renegade 1Tb Hangisi Alınır?

Ben kc300 ü ilk olarak n11 üzerinden teknobiyotikten aldım ssdyi pc görmedi hiçbirşekilde hatta forumda konusunu açmıştım iade edip elmacık dan aldım sorunsuz bir şekilde geldi bir sorun olmadı okuma yazma değerleri aynı kingstonun kendi programında da ssd bilgileri gözüküyor.
  11. C

Ekran Kartım Eğik Duruyor

Ben 10 tlye prit aldım içini boşalttım temizledim ekran kartı ile kasa aralığına göre kestim biçtim koydum on numara destekliyor.
  12. C

SSD Lerin Sata Modunu Ahcıye Alamıyorum

2 adet m2 ssd var 2 ssd de araştırmalarıma göre ahcı modunu destekliyor.Ancak bios menüsünden ahcı'yı bulamıyorum.Anakart b660 plus d4 ıntel rapid tecnology açık.Bilgisayarı açarken bazen mavi ekran hatası alıyorum hata kodu Inaccessıble boot device bu hata ssdlerin modundan...
  13. C

Bios Güncellemesi Yaptıktan Sonra Yapılması Gereken Ayarlar Var Mı?

xmp yi açtım diğer ayarların hepsi aynıydı teşekkürler
  14. C

Bios Güncellemesi Yaptıktan Sonra Yapılması Gereken Ayarlar Var Mı?

Bios güncellemesi yaptıktan sonra yapılması gereken ayarlar var mı?
  15. C

Farklı Marka Ramlar Slotlara Nasıl Takılımalı?

Teşekkür ederim hocam bilgiler için sağolasın.
Geri