Cemalettin Bayraktar kullanıcısının son içeriği

1. Cemalettin Bayraktar

60.000 TL ve üstü Toplama PC Tavsiye

dostum şu kasa olayını halledebilsek bu sistem çok iyi kasa değişebiliyor muyuz yahut aynı sistemi kasa olmadan parça halinde gönderirler mi
  2. Cemalettin Bayraktar

arkadaşa toplayacağım da kasa hoşuna gitmemiş :) napcaz bakalım bakıyorum
  3. Cemalettin Bayraktar

arkadaşlar toplama yahut hazır güzel bir sistem önerisi alabilir miyim bütçe max : 80 bin lira
  4. Cemalettin Bayraktar

Allah Için Yardım Edin

tüm grafik sürücü driver vs kaldır görev yöneticisi ve yüklü programların ekran görüntüsünü paylaş benimle yardımcı olcam
  5. Cemalettin Bayraktar

PC Donuyor Gibi

Çözdüm
  6. Cemalettin Bayraktar

350 TL Parfüm Önerisi

Lcw Urban gayet güzeldir
  7. Cemalettin Bayraktar

PC Donuyor Gibi

arkadaşlar pc de kasma donma gibi bir durum var nedendir bilmiyorum son zamanlarda durduk yere ekran gidiyor DisplayPort "sinyal yok" diyor ya yeniden başlatmak zorunda kalıyorum ya da dp kablosunu söküp tekrar ekran kartına takıyorum görüntü geliyor sürücüleri kaldırıp yeniden kuruyorum şuan...
  8. Cemalettin Bayraktar

Ne Kadar Paranız Var :)

-70K 150k lık pc + poco x3 pro + studio + Allahın rahmeti bereketi :) 1700463376 yapılan yorumların özeti : ağlanacak halimize gülüyoruz,halimiz itten beter keyfimiz paşada yok :)
  9. Cemalettin Bayraktar

Sistem Bilgilendirme Ve Oyun Tavsiye

arkadaşlar sistemim altta sıraladığım gibi nasıl sizce ve bu sisteme oyun önerisi alabilir miyim güncel oynadığım oyunlar genellikle : valorant cs go rainbow six siege vs vs Monitör: ASUS Rog Swift PG27AQDM 26.5 inç 240Hz 0,03ms OLED QHD Gaming Monitör Kasa: Corsair iCUE 5000T Tempered Glass...
  10. Cemalettin Bayraktar

Psu Tavsiyesi Acillll ( 4-6K Bandında)

hayırlı olsun https://www.teknosa.com/fsp-hydro-g-pro-atx30-gen5-pcie50-1000-w-80-gold-120-mm-fan-moduler-power-supply-p-784951393?gclsrc=aw.ds&gad_source=4&gclid=CjwKCAiA3aeqBhBzEiwAxFiOBghmJ6TgFpGQTjQhz-4pQdqaO5_L3Bkxku5jaN1SuMygwYvzsPzyrhoC75gQAvD_BwE bende bu var 6 bin e almıştım 8 ay...
  11. Cemalettin Bayraktar

Bir Kulaklık Bu Kadar Pahalı Olabilir Mi?

link varsa at yanıtlayalım cevabını
  12. Cemalettin Bayraktar

Bu Sistem Alınır Mı?

hava da kap alınır
  13. Cemalettin Bayraktar

Ürün Nasıl Arkadaşlar

https://www.hepsiburada.com/logitech-g-g502-hero-lightsync-25-600-dpi-yuksek-performansli-kablolu-oyuncu-mouse-siyah-p-HBV00000O6MJ3?magaza=Hepsiburada&gclsrc=aw.ds&&wt_gl=cpc.6802-IT.pmax.camp20506957413adgr000000&gad_source=4
  14. Cemalettin Bayraktar

4K Monitör

Gerçekten efsane dostlar ☠️😈☠️ 1696120343 Gerçekten efsane dostlar ☠️😈☠️ şimdilik sadece şöyle bir durum var hani curved ekranda sol ve sağ kısım bize orta kısım içerde kalıyordu ya bunda da sanki orta kısım bana sol ve sağ kısım geriye doğru duruyor gibi ekrana baktım ekran düz herhangi bir...
Geri