cevahir_ck_ kullanıcısının son içeriği

1. cevahir_ck_

Monitör Görüntü Gelmiyor

Bios pilini nasıl çıkartıp takıcam o nasıl oluyor
  2. cevahir_ck_

Monitör Görüntü Gelmiyor

PC çalıştırıyorum anakart da beyaz ışık yanıyor monitör de sadece SİNYAL YOK geliyor RAM leri sök tak işlemini yaptım işe yaramadı bunda sorun nedir nasıl çözebilirim?
  3. cevahir_ck_

Ekran Donması

Çok güzel yardımcı oldunuz teşekkürler
  4. cevahir_ck_

Ekran Donması

Bilgisayarımın ekranı dona kalıyor bazen ekran her şey donuyor bazende sadece widows tuşuna basınca o açılıyor ama yinede hiç bir şey yapamıyorum ve Yeniden başlatmam gerekiyor bu durumu nasıl çöze bilirim?
  5. cevahir_ck_

Aralarında Ne Fark Var

2-3k
  6. cevahir_ck_

Aralarında Ne Fark Var

Ben 2senedir kullanıyorum gayette memnunum sizin önere biliceğiniz corsair den klavye var mı
  7. cevahir_ck_

Aralarında Ne Fark Var

2500₺ değerine yakın önere biliceğiniz corsair marka klavye var mı?
  8. cevahir_ck_

Aralarında Ne Fark Var

CORSAIR K55 RGB PRO Membrane Türkçe RGB Gaming Klavye CORSAIR K55 RGB PRO XT Membrane Türkçe RGB Gaming Klavye Bu iki klavye arasında ne fark var hocam biri beni aydınlata bilir mi
  9. cevahir_ck_

Önemli Duyuru Bomba 4: PCH Forum'a Özel Gen4 M2 SSD 799, 16Gb Ram 799 TL Olacak

Sistemimde Gen4 M2 SSD ihtiyacım vardı. Fiyatı piyasaya göre baya iyi durumda. Ürünü almak isterim. Çok iyi bir fiyat bedava kesinlikle almak isterim
  10. cevahir_ck_

Ağ bağlantısı

Anakart bilmiyorum driver kurulmuştu çalışıyor du bi anda böyle sorun ile karşılaştım
  11. cevahir_ck_

Ağ bağlantısı

Ağ bağlantısı kurmakta sorun yaşıyorum ne yapabilirm ne yapmam gerek yardımcı olurmusumuz
  12. cevahir_ck_

Windows 11'e Windows 11 PRO Anahtarı Olurmu?

Selam Arkadaşlar, PC Windows 11 güncellemesi yaptı, aktive etmek için Windows 11 PRO Anahtarı olur mu? Windows 11 anahtarını satışlarda bulamadım 11 PRO var ne yapmam gerek ?
  13. cevahir_ck_

Çözüldü Ekran Kartı Işık Ne Anlama Geliyor?

Merhaba Dostlar, Ekran katında böyle bir ışık yanıyor ne anlama geliyor hocam
  14. cevahir_ck_

Çözüldü PC görüntüsü neden gelmdi?

Teşekkürler oldu
  15. cevahir_ck_

Çözüldü PC görüntüsü neden gelmdi?

PC yeni topladım başlatma düğmesine bastım ışıklar fanlar çalıştı ama fan ışıkları kapalıydı, monitöre görüntü gelmedi bu sorun neyden kaynaklanmış olabilir?
Geri