cevdetcakkan kullanıcısının son içeriği

1. C

Ekran Kartını Takamıyorum

Rdr2 yok bende maalesef bir de 1080p monitör kullanıyorum ileride 2kya falan geçeceğim kasayı almışken uzun ömürlü olsun diye almıştım. Valorantta lobide 1250 fps alıyor belki daha yukarı da çıkıyordur kısıtladığını varsayıyorum. Stres testleri için donanım arşivinde açtığım konu vardı buraya...
  2. C

Ekran Kartının Fanları Sürekli Çalışıyor

hızını nerden kontrol edebilirim hocam
  3. C

Ekran Kartının Fanları Sürekli Çalışıyor

2 Günlük yeni sistemimde ekran kartımın fanlarının sürekli olarak çalıştığını fark ettim biraz önce. %0 kullanımda 32 derece olarak gözüküyor fakat fanlar çalışıyor normal mi yoksa yapmam gereken bir ayar var mıdır? eski konularda fanların yıpranması gibi bir kaç şey gördüm fakat bilgisi olan...
  4. C

Cinebench Açılmıyor

İyi günler. Dün teslim aldığım sistemimin ekran kartını ancak bugün takmayı becerebildim. Durum böyle olunca stres testlerini bugün yapabildim. 3D mark demo ile de test yapacağım fakat Cinebench uygulamasını açıyorum yükleniyor diyor sonra arayüz kayboluyor uygulama açılmıyor. Bu problem...
  5. C

2 ızgara kırık zaten gamegarajda var sayıyorum ki denemişlerdir yani kasada işlemci soğutu vs. bunlar takılı olarak geldi ekran kartını da deneyip öyle yollamıyorlar mı
  6. C

İyi günler herkese. Uzun yıllar sonra yeni masaüstü sistem aldım. Bugün teslim aldım fakat ekran kartını takamıyorum. Sol taraftaki ızgaralara denk geldiği için ekran kartını sokacağım yuvaya tam denk gelmiyor. Ne yapmam lazım yardımınız için şimdiden teşekkürler
  7. C

60.000 TL ve üstü Kararsız Kaldım. Yardımcı Olur Musunuz?(70K)

Size kalmış hocam. Attığınız sistemde ram 1x16 bütçe yetiyorsa 2x16 yapın en kötü
  8. C

60.000 TL ve üstü Kararsız Kaldım. Yardımcı Olur Musunuz?(70K)

Bu sisteme de bakabilirsiniz 7800x3d oyun için en iyi cpu diyorlardı yarın ben de bu sistemi alacağım 65kya
  9. C

İncehesap Gaming Gecesi

Teşekkürler hocam
  10. C

İncehesap Gaming Gecesi

Çıkmıyor hocam
  11. C

İncehesap Gaming Gecesi

Hepsinin olduğu lazım
  12. C

İncehesap Gaming Gecesi

Geçmiş Gaming Gecesinde indirime giren ürünlerin listesini bulma şansımız var mı acaba? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim
  13. C

60.000 TL ve üstü Sistem Uyumlu Mu ?

Şahsen bu şekilde upgrade bi kaç değişiklik de yapabilirsin hem de 4070ti super almış olursun Bu sistem
  14. C

26.000-30.000 TL PC Hocası Yeni Sistem

Facebookta bana yorum yazmıştı şubat ayında hazır sistem yağmuru olacak diye 1707916972 Bkz.
  15. C

Yardım Hazır Sistem

Bütçenizi belirtirseniz öyle yardım edebilir herkes hocam
Geri