cglrsyn kullanıcısının son içeriği

1. C

İngilizce Grammar Için Video Önerisi

Ben bir dönem bu kanalı izliyordum. Belki faydası olur sana FKLanguage. https://www.youtube.com/@FKLANGUAGE/videos
  2. C

Uçuş Simulasyonu İçin Joystik Önerisi

Yok mu önerecek bi baba yiğit
  3. C

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

Tuttu. Alttaki Fifa'da futbolcu kariyeri açıp 1 saat kendi yüzüne benzetmek için uğraştı.
  4. C

Uçuş Simulasyonu İçin Joystik Önerisi

Beyler selamlar, Daha önce Microsoft Flight Simulator için gaz kolu ve joystick satın almıştım, monster marka. Monsterda gaz kolu ve joystickte biraz kalibrasyon sorunu yaşadığım için şimdi ağız tadı ile bi simülasyon deneyimi yaşamak istiyorum. Thurstmaster, Logitech gibi ortalama ve üzeri...
  5. C

Yardım AMD Ekran Kartı

Kardeşim ben çok teknik bilgiye sahip değilim, bende elimdeki 6750xt yi kırıp herhangi bir nvidia ekran kartına geçmeyi düşünüyorum. Etrafımdaki herkese de söylediğim şeyi sana da söyleyim, AMD ekran kartı alma da ne alırsan al derim kendi deneyimlerime bakarak. (Haa bu arada, forumda AMD ekran...
  6. C

Yardım AMD Ekran Kartı

AMD ekran kartlarının neredeyse tamamında var bu sorun. Wattman hatası diyorlar. Bende lanet olsun ki çok yaşadım bu sorunu. En son windows 11 e geçerek düzelttim. Bu sefer de oyun performansı çok sağlıklı olmuyor. AMD ekran kartı pişmanlıktır. Daha önce açtığım konulara bakarsan bir kaç konuda...
  7. C

Öneri AMD Sistemime Uygun NVIDIA Ekran Kartı Tavsiyesi

Arkadaşlar selam, daha önce çok kez AMD RX6750XT ekran kartımdan dert yandığım, sorular sorduğum ekran kartımdan bu gün itibari ile artık vazgeçme kararı aldım. Wattman sorunu için Windows 11 e geçiş yaptım, optimizasyon için AMD Software programını eski sürüm kullanıyorum ama artık yeter. Fifa...
  8. C

Soru Yapilabi̇lecek En Eğlenceli̇ Şeyler Neler

Yaşın kaç bilmiyorum, sorunun teknoloji ile alakalı değilse sana önerebileceğim eğer oturduğun yerde deniz, akarsu, göl gibi alanlar varsa. Sadece At-çek tarzında balık tutmanı önerebilirim. Yemli av gibi bekleyip sıkılmıyorsun. Sürekli hareket halindesin ve balık nerede diye sürekli...
  9. C

Yardım Asus Radeon RX 6750 XT Dual Oc Mi? Yoksa Asus Geforce RTX 3060 Ti Dual White Oc Edition Mı?

Benim diğer kasada 1050ti var zaten hocam. Elimde var yani
  10. C

Yardım Asus Radeon RX 6750 XT Dual Oc Mi? Yoksa Asus Geforce RTX 3060 Ti Dual White Oc Edition Mı?

Valla benim ekran kartıyla alakalı o zaman, çünkü ben 1050ti ı bile bu ekran kartına tercih ederim şu an
  11. C

Bunu değerlendireceğim hocam. Benim ana sorunumuun ekran kartı olduğunu zaten başta yazdım. Bak şöyle söyleyim illallah ettim. İlk bilgisayar geldi, sürekli siyah ekran (wattman) bios ayarları, güncellemeler çözüm olmadı. Ne zaman Windows 11 e geçtim sorun çözüldü. Bu seferde oyun performansı...
  12. C

İşlemciden yana sıkıntı yaşamıyorum, ama bazı forumlarda amd ekran kartına amd işlemci. Nvdia ekran kartına intel diyorlar.
  13. C

Dostum Nvidiadan AMD ye geçen birisi olarak söylüyorum. Ver 3 5 daha fazla Nvidia al. Hatta işlemciyi de intel al. 1.5 sene wattmann dan çektim 6750xt de. Sorunu windows 11 e geçmekte buldum. Wattman çözüldü şimdi de kasma ve fps sorunu yaşıyorum. 1701806459 Hatta sana söyle söyleyeyim şu an...
  14. C

Monitörün Donma Ve Fps Sorununa Etkisi Nedir?

Beyler selamlar. Bir kaç yerde okudum ama okuduğum konularda aklımdaki soruya yanıt bulamadım. Şöyle ki Viewsonic 27 inc 144 mhz 1ms bi monitörüm var, Nvidia ve İntel sistemde sorun yaşamıyordum 1050ti sistemde Fifa serilerinde kasma, donma, fps kaybı falan yaşamıyordum. AMD sisteme mi denk...
  15. C

Fifa 23-24 Kasma Sorunu Hakkında

Arkadaşlar selam, bir çok forum gezdim ingilizce kanallardan videolar izledim. Oyun içi ayaları söyledikleri gibi kapattım açtım falan ama, olmuyor olmuyor kafayı yiyeceğim. Derdim şu ki 1.5 yıl önce beni yıllarca götürsün diye PC Hocasının videosundan tavsiye ile aldığım Asus B550M-K modeli...
Geri