Clychine kullanıcısının son içeriği

1. C

Formattan Sonra Mikrofon Sesi Çok Az Alıyor

Duraklatmama rağmen tekrar kuruyor. Anakart sitesinden de yüklemeyi denedim. 1684594997 Onu da denedim hocam maalesef o da işe yaramıyor. Kulaklık sağlam ses geliyor ve mikrofon çalışıyor. Yine de benim sesim karşıya %5 anca gidiyor. Fotoğrafta göründüğü gibi.
  2. C

Ses driverini kaldırıyorum. (DDU) ile ve bilgisayarı yeniden başlattığında tekrar kuruluyor.
  3. C

Yaklaşık 2-3 saat önce bilgisayara format attım. Önce Windows 10 sonra Windows 11 olarak ikisinde de denedim. Formatı atıp gereken bütün driverları ve programları kurduktan sonra Discord'a girdiğimde arkadaşlarımın sesimin çok az geldiğini söyledi. Ne yapsam da bunun bir çözümünü bulamadım...
  4. C

PC Durduk Yere Görüntü Gitmesi

Sistemi kendimiz topladığımız için kurulumu da kendimiz yaptık. Yani kısaca sıfırdan kurulumu denedik.
  5. C

Reset atmalarımın bazısında driver kurulmamış gibi gözüküyor ve tekrar kurulum yaparken yeniden başlatıyor ve sonrasında olay tekrar etmeye devam ediyor.
  6. C

Merhabalar, Yakın zamanda kendime sistem topladım kurulumu tamamladım ve kullanmaya başladım. Yaklaşık 5 10 dakikada bir durduk yere görüntü gidiyor ve parçalar çalışmaya devam ediyor. Reset atmadan da geri gelmiyor. Bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz? Sistemim: İşlemci...
  7. C

MSI MAG FORGE 101M Kasa Fan Çoklayıcı Önerisi

Tekrardan teşekkür ederim iyi günler.
  8. C

Hocam son olarak fan bağlantılarını nasıl yapacağıma dair biraz bilgi verebilir misiniz?
  9. C

Anladım hocam çok teşekkür ederim bilgilendirme için.
  10. C

Çok özür dilerim CHA_FAN2 yazısını CPU_FAN2 diye görmüşüm, neden böyle bir şey var diyordum. :)
  11. C

Hocam öneriniz için teşekkür ederim, 2. fan soketini göremedim ama fotoğraflı gösterebilme şansınız var mı acaba? Bir de ek olarak fan bağlantılarını nasıl yapmam gerektiğini tam anlayamadım. Kasadaki kontrolcüye bağlayıp ön paneldeki düğme ile değiştirmek istiyorum.
  12. C

Merhabalar, Bir konuda bilgi alacaktım. MSI MAG FORGE 101m seçmiştim ama galiba fanlar için çoklayıcı gerekiyormuş. Öneriniz var mıdır? Anakart: Asus Prime H510M-A
  13. C

8.600 TL Civarı Sistem Toplama (Haziran 2022)

Tamamdır hocam teşekkür ederim tekrardan.
  14. C

Hangi güç kaynağını tercih etmeliyim?
  15. C

Doğrudur tercihin güzel hocam.
Geri