Clyde kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Cloud 2'Den Corsair Hs80'A Geçilir Mi?

FX Sound üzerinden ekolayzır ayarı yapmıştım onu da kapattım ham sesine alışmaya çalışıyorum şu an bakalım hayırlısı :D.
  2. C

Büyük ihtimalle kullanacağım ya. Ufak ufak kulağım da alışmaya başladı. Mikrofonu kötü biraz ama yapacak bir şey yok.
  3. C

Aaahh aahh bana gösterme bunu. Abime aldım Amazon Almanya'dan 3000 TL'ye kendime alamadım. Çok güzel kulaklık gerek sesi gerek mikrofonu cidden Cloud2'den çok daha üstün.
  4. C

Çıkabilirim biraz daha üstüne.
  5. C

Çarşamba günü Cloud 2 aldım. Gamepower Mei kullanıyordum kulaklığım kullanılamaz hale geldiği için Amazon üzerinden Cloud 2 aldım. Kulaklık geldi kullandım ama hiçbir şekilde beni memnun etmedi. Mikrofon kalitesi ses kalitesi kulak tırmalıyor. Sesi çok tiz CS2'de sesler çok garip geliyor. Müzik...
  6. C

Samsung 45W Şarj Adaptörü.

UGREEN oldukça kaliteli sağlam markadır. Cihaza bir zarar vermez. Benim de UGREEN ürünlerim var bir sorun yaşamadım. UGREEN Mc Dodo Spigen Anker bu markalardan sorun çıkmaz kaliteli markalar.
  7. C

Yardım Oksi̇d Bi̇li̇şi̇m Servi̇s Ücreti̇

Gamepower Mei 7.1 kulaklığımın sağ tarafında ki sürücü yapıştırıldığı yerden çıkmış. Kulağıma taktığım zaman hareket ettiği için ses çıkarıyordu. Sürücüde patlak bozulma yoktu kulaklığı hafif sallayıp sürücüyü yerine oturttuğumda eski performansını veriyordu. Açıp kendim halledecektim ama...
  8. C

Samsung 45W Şarj Adaptörü.

Şu ürüne bakmanızı tercih ederim. https://amzn.eu/d/cMHinuw
  9. C

Yardım R9 7900 İşlemcim 155W'ı Geçmiyor

1 2 haftadır işlemcimin gücünü arttırmak ile uğraşıyorum. Çoklu çekirdek puanını arttırıyorum tekli çekirdek düşüyor. Stok ayarlarla deniyorum Cinebench'in kendi değerlerini bile yakalayamıyorum. Bir gariplik var ama çözemedim gitti. Bir video buldum PBO ayarlaması Curve Optimizer ayarlaması...
  10. C

Soru İphone Se 2.Nesil Alınır Mı?

Dilim varmıyor ama S20 FE kullanıyorum 2.el aynı fiyat tercih meselesi tamamen ama S20 FE de bakılabilir SD modeli.
  11. C

Yardım 1.5K Klavye Arıyorum

Bunun tasarımı beni peo etkilemedi ya
  12. C

Soru İphone Se 2.Nesil Alınır Mı?

Güncelleme desteği çok kalmadı eğer yakın zamanda değişirim diyorsan al yoksa alınacak bir model değil. Teknoloji olarak çok geride.
  13. C

Yardım 1.5K Klavye Arıyorum

Red Switch klavye arıyorum. Şuan KB-R81 kullanıyorum Blue Switch daha sessiz bir modele geçmek ve yenilemek istiyorum. Aklımda XPG Su ve OMEN Encoder var. Her türden klavye önerisine açığım 1k civarı daha uygundur.
  14. C

Ekibime Oyun Arkadaşı Arıyoruz

Kodlar kalktı dc de.
  15. C

Ekibime Oyun Arkadaşı Arıyoruz

Haftaya eve döneceğim ama iş için git gel yapıyorum. 20 yaşında bir Adana'lı isterseniz gelebilirim :D
Geri