Cmlztrk kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru Sistem Kurulumu

Zaten sıvı soğutma sistemini onlardan almıştım.tesekkur ederim soralım bi
  2. C

Soru Sistem Kurulumu

Sistemime ait bütün parçaları farklı internet siteleri üzerinden aldım. Aldım almasına fakat kurulumunu kendim yapmaya çekiniyorum. Daha önce hiç pc toplamadim. Yapabileceğim bir şey mi? Toplamaya yardımcı video desteği tavsiyeniz var mı? İstanbul Ümraniye bölgesinde güvenilir önerebileceğiniz...
  3. C

Soru Sistemim Iyi Mi ?

Sistem için sıvı soğutma alacağım. Sistem özelliklerine göre fiyatına göre çok iyi soğutma verimi sağlayabilecek agir yukte bile islemciyi gucuyle sogutabilecek ürün önerileriniz nedir? Max.radyator boyutu 280mm Max.Butcem : 3500TL
  4. C

Soru Sistemim Iyi Mi ?

Valla hocam inşallah iyi çıkar çünkü senin yüzünden ekstra 5000tl masrafa girdim. :) Ekran kartı senin istediğini sipariş verdim. Kasayida degistirdim. Gitti paracıklar Yeni sistem aşağıdaki gibidir İŞLEMCİ Intel İ7 13700K ANAKART ASUS Rog Strix B 760-F Gaming DDR5 EKRAN KARTI INNO3D RTX...
  5. C

Soru Sistemim Iyi Mi ?

10500TL MSI veya ASUS marka harici almak istemedim.
  6. C

Soru Sistemim Iyi Mi ?

Çok teşekkür ederim öneriniz için kesinlikle dikkate alacağım
  7. C

Soru Sistemim Iyi Mi ?

Render yapmam gerektiği durumlarda işlemcinin tüm gücüyle çalışması gerekiyor şirket bilgisayarlarında i5 çok zorlanıyor o yüzden işlemciyi yüksek tuttum . Sizlerden ricam sistem bu haliyle nasıl bir performans sergiler oyun ve tasarım programlarında. Ben oyuncu değilim tasarımcıyim.oyunlarda ki...
  8. C

Soru Sistemim Iyi Mi ?

Siparişini verdiğim sistemim aşağıdaki gibidir. Yorumlarınızı bekliyorum... İŞLEMCİ Intel İ7 13700K ANAKART ASUS Rog Strix B 760-F Gaming DDR5 EKRAN KARTI MSI Gaming Z Trio 3060 12GB 192bit (Bütçe meselesi-2/3 yıl sonra 3070 veya 3080'e geçiş yapacagım) SSD Kioxcia Exceria pro 1TB...
  9. C

3D Tasarim & Oyun

Teşekkür ederim ilginiz için
  10. C

3D Tasarim & Oyun

Teşekkür ederim cevabınız için.Psu 850W a yukseltebilirim.Sivi soğutma zaten 2x120 fan yani 240 lik sıvı soğutma ama oda yetersizse 3x120 fan yani 360 lik soğutucuda secebilirim
  11. C

3D Tasarim & Oyun

Benim asıl amacım 3 boyutlu tasarım programlarını rahat kullanabilmek.Surekli kullandığım revit programı.Bunun dışında 3dsmax autocad v.b. programlarida kullanacağım çok sık olmasada. Oyun olarakta çok oyun düşkünü değilim fifa 2023/call of duty son çıkan/ far cry v.b. oyunlar olabilir günde...
  12. C

3D Tasarim & Oyun

Toplam Bütçem max. 35000tl civarı...
  13. C

3D Tasarim & Oyun

Merhabalar, Hem 3 boyutlu mekanik tasarım programı olan Revit,2D Autocad,photoshop,Coral,v.b. Tasarım programlarını hem de son güncel ve kaliteli oyunları yuksek kalitede uzun yıllar boyu donma kasma sorunu yaşamadan rahatlıkla kullanabileceğim bir masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum...
Geri