CODER kullanıcısının son içeriği

1. C

Öneri Sistemimde Eksik Veya Değişmesi Gerekenler

Sanırım 550 ninde çok çeşidi var özelllikle önerdiğiniz ürün varmı link paylaşabilirmisiniz
  2. C

Öneri Sistemimde Eksik Veya Değişmesi Gerekenler

Geçtiğimiz aylarda toplamıştım sistemimi açıkcası tamamen keyfe keder topladım :) fanlar ve sıvı soğutma argb ama anakart argb değilmiş şimdilik tek şikayetim bu ama biraz fazla taktım ve anakartı değiştireceğim sizce değiştirmem veya geliştirmem gereken başka bir kısım varmı özelliklede uyumsuz...
  3. C

8.000-10.000 TL 32 Inc 4K Monitör Tavsiyesi

Merhabalar 32 INC 4K Monitör tavsiyesi verebilecek olan varmı aklımda şu ürün var ama doğru tercihmi bilmiyorum...
  4. C

Msi Mag Coreliquid 360R - Argb Nasıl Kurulur

Bu ürünü bilgisayara takmak için hangi soketi kullancağım bilgisayarda sata soketi olduğundan emin değilim
  5. C

Örnek ürün atarmısınız
  6. C

Anakartım b450 tomahawk II sanırım anakarttan dolayı olmuyor
  7. C

MSI MAG CoreLiquid 360R Bunu aldım am4 işlemcime taktım soğutuyor fakat rgb çalışmıyor rgb kablo montajını nasıl yapmam gerekli bilgisi ve tecrübe olan varsa paylaşırsa iyi olur
  8. C

Ek M2 SSD Takma Uyum/Tavsi̇ye

Merhabalar Aylar önce bir bilgisayar topladım, şuanda maalesef m2 ssd si yetersiz kalıyor 1tb ssd alacağım fakat eski ssd çıkarmadan PCI slotlarına yeni ssd takmam mümkün olurmu aşağıdaki anakarta sahibim, mümkünse tavsiye m2 ssd atabilirmisiniz...
  9. C

Yeni Topladığım Pc De Yeniden Başlatınca Ekran Gelmiyor

Arkadaşlar sorunu çözdüm, Reset SW kablosu ile rgb kontrölcü arasındaki kablo tersine takılmış bu yüzde mystick uygulamasıda çalışmıyordu, Hali hazırda kullandığınız bilgisayarda kasa açık no display veya reset kasa açık no dsiplay gibi hatalar alıyorsanız bios, ve ram lere odaklanmanız...
  10. C

Maalesef buda olmadı hocam
  11. C

Ram bir işe yaramadı açıkcası, birde bu deniyeyim
  12. C

Birkaç araştırma yaptım sorunun ram de olabileceğini düşünüyorum birazdan deneyeceğim hocam
  13. C

2 defa kurdum hocam, w-os kurulumu ile alakadar bir durum olduğunu düşünmüyoruym muhtemelen bios ayarlarında veya ram lerden kaynaklandığını düşünüyorum
  14. C

Ekran kartına hdmi ile bağlandım, normal açarken sorun yok bilgisayar açılıyor ama yeniden başlatınca ekran gelmiyor kasa çalışıyor, ekran kartımda 1 hdmi 3 dp girişi var monitörümde sqadece hdmi girişleri mevcut Aslında sanırım az bekledim biraz bekleticem belki dediğiniz gibi gelir windows...
Geri