𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷 kullanıcısının son içeriği

1. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Yardım Capcut Hata Veriyor

CapCut bu hatayı veriyor Yeniden yükleyince yine bu hatayı veriyor, Anti-Virüs falan yok Nasıl Düzelteceğim?
  2. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Recep Baltaş Technopat'dan Ayrıldı

Recep Baltaş Technopat'dan ayrıldı bu konuda ne düşünüyorsunuz?
  3. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Driver Booster Gibi Programlar Kullanılır Mı?

Driver Booster kesinlikle önerilmez. Sürekli Windows çöküyordu ve format atıyordum
  4. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Soru Intel Mi AMD Mi ?

AMD Ryzen ve Intel Core işlemcileri arasında hız karşılaştırması yapmak oldukça karmaşık bir konudur. Her iki marka da farklı modellerde işlemciler üretmektedir ve performansları birçok faktöre bağlıdır. Son yıllarda AMD Ryzen işlemciler, yüksek performans ve çoklu iş parçacığı işleme...
  5. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Soru Kmslite Güvenilirmi?

Bu KMS Programı virüsmü ve zarar verirmi?
  6. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Soru Savefrom.net Güvenilirmi?

Selamlar, YouTube'dan müzik indirecektim savefrom'a girdim Avast Online Security virüs olduğunu söylüyor Zarar verirmi? savefrom.net
  7. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Windows 11 Geçmek Mantıklı Mı ?

Buradan yüklemeyi/güncelleştirmeyi denedinmi?
  8. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Soru Windows Update'den Windows 11 Yükleyince Veriler Silinirmi?

Windows Update'den Windows 11 yükleyince veriler silinirmi? (Not: ben yüklemeyeceğim başkası yükleyecek)
  9. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Driver Booster Gibi Programlar Kullanılır Mı?

Hayır Kullanılamaz. Driver Booster Zararlı sürücüleri yüklüyor Ayrıca Driver Booster yüzünden sürekli Mavi Ekran hatası alıyordum ve sürekli format atıyordum 😆
  10. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Windows.old Klasörü

Gerek kalmadı Windows 11'i beğenmedim ve dosyayı silerken yanlışlıkla bozdum. Windows 10'a geri döndüm
  11. 𝕮𝖔𝖔𝖑 𝕿𝖚𝖗𝖐🇹🇷

Windows.old Klasörü

Windows 10'dan 11'e geçtim Windows.old klasörünü nasıl sileceğim?
Geri