corleone1907 kullanıcısının son içeriği

1. corleone1907

almayı düşündüğüm laptop hakkında bilgisi olanlar

ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederim. hp'nin kendisini arayıp watt değerini sormak olsun, ekran sallanmasını dert etmek olsun her aşamadan aynı şekilde geçtiğimizi görüyorum, demek ki arayışlarımız ve bütçelerimiz de benzer. siz herhangi bir üründe karar kıldınız mı? ben her gün bakıp farklı...
  2. corleone1907

tesekkurler, ama okuduysaniz kendi sitesi icerisinde teknik ozellikler kisminda cevap bulamadigim sorulari buraya yazdim zaten.
  3. corleone1907

son yapılan indirimlerle beraber bir süredir gözüme kestirmiş olduğum şu laptopu bir mani çıkmazsa almayı planlıyorum. ddr5 desteklemesi de benim için ayrı bir tercih sebebi oldu...
  4. corleone1907

max 22-23k laptop önerisi

ryzen kullanmak istemiyorum hocam. excalibur intel olmasıyla hoşuma gitti. listeme alacağım. peki casper hakkında düşünceleriniz neler?
  5. corleone1907

muhtemelen alamam ama siz yine de benle linki paylaşın. malumunuz 22-23'ten zorlamayla 25'e çıkmak farklı, ''hadi 3 daha koyayım üstüne'' demek farklı.
  6. corleone1907

https://www.epey.com/laptop/hp-victus-16-d1041nt-68p26ea.html şu laptop'a da bakıp düşüncelerinizi söylerseniz mutlu olurum. aynısının 16 gb ram ve 17-12700h versiyonu da var. fiyat 25800 tl.
  7. corleone1907

22-23k bandında gaming laptop arıyorum. rtx 3060 alt sınır, intel işlemcili istiyorum. yeni yeni 12. nesil ddr5'li laptoplar da piyasaya düşüyor. şu anda sadece hp victus alabileceğim fiyat bandında ddr5'li laptop üretiyor. siz ne önerirsiniz? biraz daha bekleyip piyasada 12. nesil işlemci...
  8. corleone1907

Khontkar Stüdyo Kulaklığı

custom in ear monitor bunlar hocam. bildiğim kadarıyla kulağın ölçüsü alınarak kişiye özel yapılıyor.
  9. corleone1907

Bilgisayara Sonradan Ram SSD Eklemek

Merhabalar, Yaptığım uzun karşılaştırmalar sonucunda istediğim özelliklere aradığım fiyat bandında ulaşabileceğim (en azından yaklaşabileceğim) bir laptop buldum. linki en aşağıda. 1- sizce alınır mı, piyasayı değerlendirdiğinizde ne düşünüyorsunuz? 2- tek sıkıntısı ram'i. ona da ''ram...
Geri